Nieautoryzowane dodatki do gry

Offtopic
Post Reply
Fog
Posts: 17
Joined: 10 Sep, 2014 21:37
Location: Hell

Nieautoryzowane dodatki do gry

Post by Fog »

Dzisiaj na Allegro sprawdzając z ciekawości po ile wystawione jest D1, udało mi się natknąć na ciekawą ofertę, a dokładniej na nieautoryzowany dodatek który nie był opisany na stronie.

link: http://allegro.pl/diabolic-zestaw-dodat ... 18378.html

Zapewne takich wydań było więcej ale zamieszczam to jako ciekawostkę.
User avatar
Wojtek25
Posts: 166
Joined: 13 Aug, 2011 18:31

Post by Wojtek25 »

Jeżeli dobrze kojarzę to jest to coś w rodzaju cheatów do gry ;) , kiedyś internet nie był aż tak powszechny , a jednak takie coś było wydawane :D
Just another guy , who love endless dungeons , weird huh?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Ten DIABOLIC, to pewnie coś lak Diablo Unearthed Arsenal http://diablo1.ovh.org/?diablo-unearthed-arsenal,117 (ten dział muszę uaktualnić bo mam nowe fotki płyt:) Kiedyś widziałem jeszcze coś o nazwie Green Portal, również tego typu "narzędzia".
Fog
Posts: 17
Joined: 10 Sep, 2014 21:37
Location: Hell

Post by Fog »

Takie krążki zawierały jakieś unikatowe materiały (coś stworzonego przez autorów wydania, albo coś już niemal nigdzie nie dostępne), czy nic ponad to, co można znaleźć teraz w sieci?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

O ile czity to dla ciebie unikatowe materiały...
czy nic ponad to, co można znaleźć teraz w sieci?
To zalezy czego oczekujesz. Jest sporo modów do pobrania.
Fog
Posts: 17
Joined: 10 Sep, 2014 21:37
Location: Hell

Post by Fog »

O ile czity to dla ciebie unikatowe materiały...
Nie chodziło mi co prawda o to ale ogólnie (ot, moja ciekawość), skoro na krążku pisało "add-ons". Jednak wychodzi na to, że głównym przeznaczeniem owych krążków to cheatowanie. :(

Osobiście nieznoszę cheatów i nie stosuję ich. Dobre są jak chce się zabić przyjemność płynącą z gry.
To zalezy czego oczekujesz. Jest sporo modów do pobrania.
Tak, mam już troszkę materiałów pobranych z sieci. Przy większej ilości wolnego czasu nie będę narzekać na nudę. :wink:

Za to mam pytanie z innej beczki. Ile klatek animacji jest dla jednej grywalnej postaci w D1? Z tego co widzę efekty rzucania czarów są nałożone na postać jako normalne klatki, więc pewnie dosyć dużo... tylko właśnie ile dokładnie.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Za to mam pytanie z innej beczki. Ile klatek animacji jest dla jednej grywalnej postaci w D1? Z tego co widzę efekty rzucania czarów są nałożone na postać jako normalne klatki, więc pewnie dosyć dużo... tylko właśnie ile dokładnie.
Różnie z tym bywa, przeważnie jest to do kilkunastu klatek odgrywanych z pewną prędkością. Sama gra wyświetla około 20-24fps dlatego nagrywanie i renderowanie filmików z gry przy ustawieniach 30 fps, nie ma zbytnio sensu.

Tak w ogóle to czemu piszesz posty w offtopicu skoro dział związane z diablo jest tutaj http://awake.diablo1.eu.org/diablo-1-hellfire-f11.html
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 75 guests