Bronie jednoręczne oraz dwuręczne

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Bronie jednoręczne oraz dwuręczne

Post by Obishedo »

Noktis nie wiedziałem jak zatytułować temat, no ale OK. Mniejsza z tym. Wspominałem Ci już na czacie o Devastatorze. Może opiszę problem tu jeszcze raz ale powoli i dokładnie. Otóż niektóre bronie dwuręczne (2H) na animacji postaci wyglądają na jednoręczne (1H). Wspomniany wcześniej Devastator kiedy trzyma go jakaś postać podczas walki jest trzymany w jednej ręce. Powinien być w dwóch, to logiczne. Nie jest to jedyny taki item, bo już zwróciłem uwagę na Hammer of Thor. Dokładnie tak samo. Broń 2H a podczas walki postać macha nią w jednej rączce. Niestety nie mam kilku broni 2H i brakują mi one w kolekcji ale dla Ciebie nie jest problemem to posprawdzać jak to wygląda na animacji w grze itd. Koniecznie trzeba wyeliminować te niedopatrzenia. Postacie używające broni 2H muszą podczas walki trzymać je w obu rękach bo wygląda to conajmniej dziwnie, gdy nasza postać w okienku ekwipunku ma właśnie broń 2H a na animacji śmiało mogłaby nosić tarczę w tej "wolnej" ręce... Wydaje mi się, że trzeba zmienić bazę tych itemów na te najcięższe bronie. Piszę ten post dlatego, że ponoć wersja 7.0 ma być końcową więc lepiej wszystko dopiąć na ostatni guzik.

Pozdrawiam!

P.S. Chciałbym w końcu żeby mój warrior wyglądał jak barbarzyńca i miał wielki dwuręczny topór, którym będzie "siekać" łby demonów i innych piekielnych pomiotów :)
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Devastator zalicza się do buław a w grze nie ma animacji dla postaci z dwuręczną buławą w rękach. Aby Devastarot miał animacje topora, to musiałby być toporem a nim nie jest.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests