Hotfix 1.044b

Diablo 1 HD, codename Belzebub - General forum.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Hotfix 1.044b

Post by Noktis »

Last edited by Noktis on 25 Aug, 2014 16:49, edited 1 time in total.
User avatar
Constance
Posts: 246
Joined: 28 Mar, 2014 19:39
Location: Tristram

Post by Constance »

What are the changes since 1.044 ?
User avatar
Rota
Posts: 109
Joined: 05 Aug, 2014 15:49
Location: Slavica

Post by Rota »

I can't see any changes and if you haven't got backup of characters now you have to exp Again and do all the Quests again... :C
I lost my faith in this Mod now... Played few months to lose everything now.
Is there any way to get full stats again? Making high lvl and get on torment will take fkn much time now :C
User avatar
Savrok
Posts: 146
Joined: 15 Jan, 2011 2:14
Location: Polska/Warszawa/Praga PN

Post by Savrok »

Rota nie zrobiłeś backupa ?
Ja też miałem to samo [level pozostał a staty zmalały i exp] tyle że zawsze backupuje.
Zgłosiłem to i oczywiście zaraz jakiś noob wytknął mi że wydało się że cheatuje [stwierdził to na podstawie że jego postacie nie odniosły żadnych drastycznych zmian poza tymi w changelogu]
Okazuje się że ten problem dotyczy większej ilości osób [Obi, ty i pewnieinni też] i raczej nie ma to nic wspólnego ze starymi postaciami z alfy [po mojej głębszej analizie]
Ten hotfix z tego tematu "1.0441" naprawia ten DUŻY BŁĄD jednak musisz miec backup postaci którymi nie właziłeś w gre w hotfixie 1.044 bo jeśli masz tylko te które ci się posypały po wczorajszej łacie to nie wiem czy ci naprawi czy może już takie zostaną.
Tungle ACC : Fus
Diablo ACC : Bajadoz
Piszę po polsku bo lubię komunikować się w ojczystym języku a nie w "yngielskim".
BrightLord

Post by BrightLord »

Stop crying.

Will be another hotfix that fixes chars for those that didn't care to backup.
User avatar
Rota
Posts: 109
Joined: 05 Aug, 2014 15:49
Location: Slavica

Post by Rota »

No cóż poczekam na jakiegoś nowego fixa a jak nie to zrobie sobie nowego maga :P
BrightLord

Post by BrightLord »

Hotfix is ready to be downloaded from site.
User avatar
Rota
Posts: 109
Joined: 05 Aug, 2014 15:49
Location: Slavica

Post by Rota »

I'm waiting for this fix so...
blankname
Posts: 46
Joined: 21 Jan, 2014 11:27

Post by blankname »

do we need to revert back to the old patch.mpq?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

No, why you ask?
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Wszystko ładnie pieknie wróciło do normy. Mag nadal nie ma dodane do str, dex i vit i wszystko jest w magic. Jest Moc!
Image
User avatar
Rota
Posts: 109
Joined: 05 Aug, 2014 15:49
Location: Slavica

Post by Rota »

To chyba tylko u Ciebie bo niestety u mnie jest tak jak było, po prostu jak sie postać zjebała to sie zapisała i teraz bedzie jebanie 50 lvli od nowa questy i szukanie 400 ksiązek elo :?
User avatar
Savrok
Posts: 146
Joined: 15 Jan, 2011 2:14
Location: Polska/Warszawa/Praga PN

Post by Savrok »

U mnie też wszystko dobrze to ten fix wczorajszy był zjebany ale na 1.044a wszystko dobrze już wyświetla.
Tylko warunek jest taki ze trzeba miec backupy bo jak już odpaliłeś postać na 1.044 i nie miałeś backupa to wątpie zeby ci naprawiło te same pliki zapisu czy to bedzie 1.044a czy 1.044b.
Na przyszłość można tylko powiedzieć żebyś przed każdą aktualizacją robił backup "sejfa" postaci.
Na koniec małe pocieszenie. Wbicie levelu ok 53-54 to pikuś w porównaniu do zebrania sprzętu na Tornment.
Tungle ACC : Fus
Diablo ACC : Bajadoz
Piszę po polsku bo lubię komunikować się w ojczystym języku a nie w "yngielskim".
Zeb
Posts: 23
Joined: 17 Aug, 2014 13:58

Post by Zeb »

Did the drops from the Lost Treasure quest get nerfed in 1.044b. They seem somewhat (by which I mean to a great degree) worse than they were in in 1.042.
User avatar
Gamma_Corvi
Posts: 211
Joined: 07 Jun, 2014 13:28

Post by Gamma_Corvi »

@Savrok

Noob?
Image
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 91 guests