Hellfire rusko-polskie

Offtopic
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Każdy NPC powinien mówić "Zdrastwujtie tawarisz" :D

Ja proponuję wydrukować 100 zeskanowanych okładek. Na CD-eki się zrobi w Nero ofc. I wydajemy Impossible Edition! Po 20 zł jakby się sprzedało to 2000 zł jest ;-P tylko trzeba odjąc koszty papieru, prądu itd...

Ale offtop! Sorry!

A ogólnie to nie wiem czemu ale nie chce mi się zainstalować to HF. Po prostu wywala błąd w trakcie instalki...
Image
Pawonashi
Posts: 21
Joined: 21 Jan, 2014 9:06
Location: Polska

Post by Pawonashi »

Faktycznie, nie instaluje, nie wiem czemu...

Spróbuję zrobić jeszcze raz.
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Pawonashi wrote:Faktycznie, nie instaluje, nie wiem czemu...

Spróbuję zrobić jeszcze raz.
Mi już działa. Wcześniej instalowałem sobie na dysku D i kicha ale zaryzykowałem i wrzuciłem na C i zainstalowało poprawnie. Nie wiem czemu tak jest. Kolejna rzecz to, że po rusko-polsku (jak to brzmi lol!) mam tekstury a jesli chodzi o dubbing to po rusko-polsku mówi tylko Lester... Pozostałe postacie z oryginalnego Diablo mówią po angielsku. Gram sobie magiem i wbiłem 16 lvl xD. Oczywiście prostym trickiem. Poszedłem od razu na koszmar i nawalałem z firebolta wszystko na dlvlach 1-3. Jak będę miał czas to przysiądę do tej wersji i pomęczę się dalej. Wiadomo, że przejście HF magiem to kwestia kilku dni skoro to moja ulubiona postać. Wystarczy zdobyć Apocalypse na Normalu z Na-Krula i już możesz iść na poziom Hell. Pamiętam jak całą grę skończyłem na 31 levelu xD. Teraz mam zamiar poprawić ten wyczyn i ubić Diablo oraz Na-Krula na niższym :-P
Image
Kinga
Posts: 1
Joined: 02 Aug, 2014 12:34

Post by Kinga »

Witam, czy mogłabym prosić o podesłanie tego ruskiego spolszczenia? :) Sama jestem ciekawa jak to wygląda. ;)
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Ja tylko przypomnę że to jest forum a nie warez.
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Generalnie nie ma się czym podniecać. Gra jak gra. Tekstury i dubbing słabiutkiej jakości i to wszystko. Zagrać można z ciekawości ale na dłużej ta wersja was nie przyciągnie - to wam mówię i zapewniam w stu procentach.
Image
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Zamieszczam linki do dwóch króciutkich filmików mojego autorstwa z wersji RUS - POL :)


https://www.youtube.com/watch?v=Z736XOE ... jHy6Kap39w

https://www.youtube.com/watch?v=Y2WJyQf ... 9w&index=2
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Powinieneś w tytule napisać ze wersja PL ale zrobiona przez Rosjan z rosyjskim akcentem :)
Daria
Posts: 18
Joined: 06 Feb, 2014 22:57
Location: Warszawa

Post by Daria »

Pawonashi słuchaj, ponieważ mamy problem obecnie z prywatnymi wiadomościami to: Czy mógłbyś zrobić kopię tej płytki a ja bym Ci za nią zapłaciła lub wstawić obraz płyty na chomiku np? Link może wygasnąć a tego się trochę boję :)
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Płacić za piracką płytkę... Ciekawe :)
Image
Daria
Posts: 18
Joined: 06 Feb, 2014 22:57
Location: Warszawa

Post by Daria »

Wszystko - byle dostać ten unikat na skalę światową :)

Pamiętam, że dubbing polsko-rosyjski obejmuje wszystkie postaci, nie tylko Farmera Lestera. Może brakuje Tobie jakiegoś pliczku?
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Dla mnie nie ma to znaczenia. Zagrałem kilka godzin magiem w tę wersję. Wbiłem mu 26 level. Pobiegałem na poziomie trudności Hell. Nagrałem kilka filmików, które wrzuciłem na You Tube i na tym przygodę z tą wersją zakończyłem. Koniec, finito!
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Daria, tymczasowo włączone zostały PW więc sobie je sprawdź.
Daria
Posts: 18
Joined: 06 Feb, 2014 22:57
Location: Warszawa

Post by Daria »

Dzięki Noktis :D Właśnie dotarłam do linku :D To historyczny moment bo tego nie sposób kupić na bazarach :) Szczegóonie po zamknięciu Jarmarku Europa aka Stadionu X - lecia ;)
Daria
Posts: 18
Joined: 06 Feb, 2014 22:57
Location: Warszawa

Post by Daria »

Obisheido wrote:Generalnie nie ma się czym podniecać. Gra jak gra. Tekstury i dubbing słabiutkiej jakości i to wszystko. Zagrać można z ciekawości ale na dłużej ta wersja was nie przyciągnie - to wam mówię i zapewniam w stu procentach.
Drogi Obisheido.

Muszę zdementować Twoje prognozy, odnośnie "przyciągnięcia graczy" przez wersję polsko - rosyjską Hellfire. Oto ja - mam postać własną - Łuczniczkę która ma na dzień dzisiejszy 40 lvl. Pokonałam Diablo zarówno na Normalu, jak i Koszmarze i Hellu, a teraz szukam Łuku "Siła Wiatru" (ang. Windforce) a w mojej wersji znany, jako "Tajfun" :D

Ta wersja przyciągnęła mnie na dobry tydzień i zamierzam kontynuować swoje przygody w niej, pielęgnując swą Łuczniczkę :) Ta wersja ma "to coś", co jest jej znakiem rozpoznawczym, ma swój charakter i klimat w swym wydźwięku.
Ja mam nie ukrywając wielki sentyment do tej wersji Hellfire, gdyż wychowywałam się w pewnym sensie na niej. To część mojego dzieciństwa. Niemniej jednak nie zmienia to faktu, że umie przyciągnąć graczy swoją oryginalnością. :)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 30 guests