level 16 i klon diablo w single player

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
preston
Posts: 16
Joined: 10 Mar, 2009 12:36

level 16 i klon diablo w single player

Post by preston »

Witam właśnie pogrywam sobie w tą jakże kultową grę oczywiście z Twoim modem, jestem na 16 poziomie na razie w single player i jest problem. Jest tam klon diablo który ma 3333 życia czy to aby nie jakis błąd? Mod oczywiście najnowsza wersja.
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Witam

Czemu uważasz ze to jest błąd?

PS.
Na klawiaturze masz taki przycisk 'Print Screen" i on służy do robienia screenów z gry. Chyba lepiej zrobić screen niż fotografować monitor, no nie? 8)
preston
Posts: 16
Joined: 10 Mar, 2009 12:36

Post by preston »

Nie wiem dlaczego ale z tym print screenem jest jakis problem obraz jakis dziwny prawie caly czarny wychodzi.
Myslalem ze to blad bo takie HP to zwalilo mnie z nog,zgodnie z tym co widze na stronie to Diablo powinien miec 666 HP(a moze zle to odczytalem), zreszta pomijam juz fakt ze za ubicie tego klona nic ciekawego nie dostalem.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Przecież to jest boss, to nie jest Diablo The Usurper którego HP wynosi 666 a Klon Diablo jest bossem. I tak naprawdę jego HP w trybie Single Player jest "przepołowione" bo w trybie multiplayer jego HP wynosi 6666.

Print Screen - screeny zapisują się automatycznie w folderze z grą w formacie *.pcx
preston
Posts: 16
Joined: 10 Mar, 2009 12:36

Post by preston »

Ok masz racje faktycznie sie zapisuja, ja to zawsze robilem w sposob paintowy i wklej :wink: .
Co do klona diablo dzieki za wyjasnienia, 6666 HP no bedzie ciekawie w multi, zreszta single przeszedlem tak treningowo :).No i wielkie dzieki za skrzynie. :)

Edit: No coz widze ze ten klon diablo to tak wlasciwie przygrywka do prawdziwego diablo:
Image
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 80 guests