60 ugrane bez kombinacji programami i bug

Diablo 1 HD, codename Belzebub - General forum.
Post Reply
User avatar
Savrok
Posts: 146
Joined: 15 Jan, 2011 2:14
Location: Polska/Warszawa/Praga PN

60 ugrane bez kombinacji programami i bug

Post by Savrok »

Bug licznika o którym wspominałem.
Jako że Marsky zapewniał mnie że ten bug rodzi się tylko na skutek używania różnych programów którymi można dać nielegalnie exp to się zawziąłem i jedną z moich wysokopoziomowych ostaci dobiłem uczciwie dziś nad ranem na 60 level
Expiłem głównie difculty hell MP 5-10 i czasem Tormenta ale to raczej nie istotne.
Prosze o to link do filmiku na You Tube i wszystko tam pokazane jak na dłoni bo wyczaiłem ten moment przekręcania się licznika żeby nie nagrywać zbyt długiego filmiku.
https://www.youtube.com/watch?v=Mm44025 ... e=youtu.be

Nie ma sensu żebym siebie okłamywal i waz zarazem tak więc jeszcze raz mówię że nawet nie tknąłem tej postaci żadnymi cheatami, debugerami itp itd tak więc może ktos mi powie czy to jest w końcu normalne czy o co z tym chodzi
Tungle ACC : Fus
Diablo ACC : Bajadoz
Piszę po polsku bo lubię komunikować się w ojczystym języku a nie w "yngielskim".
BrightLord

Post by BrightLord »

Może powiedziałem, że naprawione a zapomniałem naprawić.
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

W sumie jak to jest max lvl na stałe to takiego bólu zadka nie ma. Ale jeśli mr BrightLord ma zamiar kiedyś zwiększyć max clvl to... No cóż... Jest czas by to naprawić ;p

Tak czy owak, niech cie penis, koleś O.o Fenomenalny gear. Tego rare'owatego pierścienia ci zazdroszcze, że nie wiem... Podejrzewam, że jakby miał >+15all att do tego wszystkiego to kolejki chętnych po ten jeden pierścień ustawiałyby się po horyzont xP

Tak czy owak gratki 60'tki.
User avatar
Savrok
Posts: 146
Joined: 15 Jan, 2011 2:14
Location: Polska/Warszawa/Praga PN

Post by Savrok »

Ok dzięki riesa za uznanie bo sporo się namęczyłem zeby wyexpić te 3 levele do 60tki dodam że czas jaki poświęciłem tej postaci kosztował mnie około 15-18 tyś polskich zł w przeliczeniu na dni które poswiecałem na "uczciwe" zdobywanie doświadczenia bo gdy grałem musiałem naturalnie poświęcić więcej czasu na granie jak pasjonat gier takich jak między innymi d 1
Dodam że wcześniej rzeczywiście "chachmęciłem" w diabełku HD ale ludzie odpowiedzialni za ten projekt doskonale o tym wiedzieli bo kazdą lukę zgłaszałem w odpowiednim temacie na starym forum beta testów
Sprzęt który jest na filmiku został głównie wydropiony na hell/hell mam trez całą masę podobnych rare ringów które oczywiście moę tobie lub komus innemu oddac za free[bo to tylko gra - zabawa]
Okkk na razie się nagrałem puki co pije piwko i jest pełen laJt tak wiec pozdrawiam wszystkich i życzę miłej gry....
Tungle ACC : Fus
Diablo ACC : Bajadoz
Piszę po polsku bo lubię komunikować się w ojczystym języku a nie w "yngielskim".
Styner
Posts: 50
Joined: 01 Feb, 2014 14:28

Post by Styner »

I waited this problem until you reached clvl60 & max exp, Fus.

Because you might not believe me, until you experienced that problem.

I experienced same problem in my warrior, rogue.

(I had never been use cheat programs. :D :D )
User avatar
Gamma_Corvi
Posts: 211
Joined: 07 Jun, 2014 13:28

Post by Gamma_Corvi »

Pierścień jest rzeczywiście obłędny. Nie wiem jak rare'y są generowane i czy mógłby tu jeszcze wskoczyć dodatek "+ xx to all attributes" bo lista tego co daje w tej chwili jest już długa. Co do kolejek to myślę, że i teraz były by długie gdyby zaoferował sprzedaż nawet za realną kasę :wink:
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 82 guests