problem z BN

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
deepgreen
Posts: 4
Joined: 12 Jan, 2009 0:28

problem z BN

Post by deepgreen »

to teraz inny problem

ja gram od siebie [1 łącze]
dwóch kumpli od siebie [obaj z jednego łącza]

robie gre - jeden sie dołącza bez problemu ale jak próbuje drugi to pierwszego wyrzuca - mowa oczywiscie o BN bo niestety przez hamachi nie dziala [tez nie wiem czemu? ]

z gory thx za pomoc
GG 6153964
quakeworld alive
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Re: problem z BN

Post by Noktis »

deepgreen wrote:ja gram od siebie [1 łącze]
dwóch kumpli od siebie [obaj z jednego łącza]
Wybacz ale nie rozumie tego zdania - "od siebie"

Na BN wszystko działa poprawnie. jeśli wystepuja jakies broblemy to raczej po stronie graczy anie po stronie BN. Spróbujcie odblokowac port 6112.

Na hamachi wszystko działa poprawnie bo 3 dni temu gralismy z Pelagiusem po hamaku.
deepgreen
Posts: 4
Joined: 12 Jan, 2009 0:28

Post by deepgreen »

w obu linijkach "od siebie" mozna skasowac i w sumie wyjdzie na to samo :)

porty odblokowane były.

Tak mi sie wlasnie mysli ze to jest jakas rozkmina niezależna od BN niemniej jednak pytam o doświdczenia w graniu z jednego łącza w dwie osoby na BN.
GG 6153964
quakeworld alive
remen
Posts: 1
Joined: 11 Feb, 2009 18:27

Post by remen »

hej. Mam prośbę , chcę pograć w diablo we dwie osoby i problem jest tego typu , że zakładam grę (IPX) i poprostu drugi komp jej nie widzi. Natomiast jak zakładam z tego drugiego to ten pierwszy widzi ale nie mogę się połączyć . Proszę o pomoc , mam ciśnienie na diablo :)
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Ten temat dotyczy Battle.net a nie IPX.

Zawsze możesz wybrać opcje Battle.net zamiast IPX.
No i nie jestem pewny czy ty piszesz o Diablo czy o modzie Awake, Bo ta sekcja forum dotyczy moda do Diablo - Awake.
Razzor2142
Posts: 11
Joined: 13 Apr, 2009 13:20

Problemy z BN

Post by Razzor2142 »

A ja mam taki problem ze po zainstalowaniu Awake moda i probie wejscia na BN pisze ze nie moze polaczyc a ponowne zainstalowanie powinno rozwiazac ten problem :(
przeinstalowalem i nic to samo :( nie wiem co mam zrobic
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

jesli nic nie grzebales w plikach to powinno bez problemu cie połączyć. Więc najlepiej usuń cały folder moda i zainstaluj ponownie.

BTW mnie i inne osoby łączy.
Razzor2142
Posts: 11
Joined: 13 Apr, 2009 13:20

Broblem z BN

Post by Razzor2142 »

nic nie grzebalem nawet postaci nie mam :( nie wiem co mam zrobic mam wersje no CD i najnowszego patcha 6.3b wiec raczej powinno dzilac ale nic nie idzie masz moze jakies pliki ktorte mogl bys mi wrzucic ze swojej gry zeby poszlo?? diabat albo cos :( ??
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

nic nie grzebalem nawet postaci nie mam Sad nie wiem co mam zrobic mam wersje no CD
A od kiedy Awake posiada wersje No CD? Wywal NoCD to bedzie dzialało. Kiedys wydam No CD dla Awake ale jeszcze nie ma.
Razzor2142
Posts: 11
Joined: 13 Apr, 2009 13:20

Post by Razzor2142 »

a masz moze linki do normalnej wersji?? bo na PEB nie znalazlem a jak jest jakas to nie obraz tylko instal jak co to tu albo na maila jak mozesz z gory dzieki
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Chłopcze nie nie ściągaj z żadnych warezów typu PEB O_o Tam jest jakas stara wersja i nie jest przeze mnie wpierana.

Tu możesz pobrać najnowsza wersję.
http://diablo.phx.pl/awake/
Razzor2142
Posts: 11
Joined: 13 Apr, 2009 13:20

Post by Razzor2142 »

Ale Nie Nie Noktis chodzi mi ze podstawke mam z Pebu ja sie pytam czy podstawke mozesz zapodac ;)
Patogen
Posts: 17
Joined: 20 Feb, 2008 14:19
Location: z Polszy
Contact:

Post by Patogen »

Jaką podstawkę? Ściągasz moda ze strony którą Noktis podał, instalujesz, wkładasz płyte z diablem i grasz o_O Proste ;p
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

No ja też nie wiem o jaka podstawkę chodzi.
Razzor2142
Posts: 11
Joined: 13 Apr, 2009 13:20

Post by Razzor2142 »

to to jest samodzielny mod xD ale i tak jak instaluje samego moda to prosi o CD a jak wstawiam obraz to i tak prosi wiec nie wiem o co chodzi
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 39 guests