Temat handlowy / Trade Topic

Diablo 1 HD, codename Belzebub - General forum.
eczek
Posts: 54
Joined: 15 Mar, 2014 17:27

Temat handlowy / Trade Topic

Post by eczek »

jak ktos może niech przetłumaczy na angielski =]

otoz jak wiadomo samemu ciezko znalezc np caly set czy coś

jak taki trade by wygladal? piszemy nazwe przedmiotu ktorego szukamy jezeli ktos go posiada to wrzuca go do skrzynki trade i wysyla drugiej osobie plik shared.box czy tez robi nową postać na 1lvlu i wysyla save


osobiscie szukam przedmiotow dla nekromanty / posiadam bardzo dobre zółte pierscienie/amulety kilka elitarnych uniqle dla warriora/barba
jezeli ktos jest zaineteresowany wrzuce s/sy itemow
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

Byłoby może i fajnie ale... Jakoś tak sobie po swojemu uważam, że póki nie ma multi to jednak każdy powinien dropić we własnym zakresie... Ale poczekamy na decyzję devów czy im to lata czy jednak są podobnie przeciwni bez multi.
BrightLord

Post by BrightLord »

Multi już jest ale nie wiele można w nim zrobić, tylko pisać i okazywać sobie wrogość. No i bana dac xD
eczek
Posts: 54
Joined: 15 Mar, 2014 17:27

Post by eczek »

mi sie wydaje ze nie ma nic zlego w handlowaniu w taki sposob

ogolnie to szukam itemow z tego zestawu / im looking for rest items from this set

http://i.imgur.com/2qEtdJq.jpg
MazuR
Posts: 29
Joined: 19 Mar, 2014 16:31

Post by MazuR »

ja tez uwazam ze nie ma w tym nic zlego. pamietam, ze w 2001 caly bn latal w duplikatach :) a tutaj bawimy sie w singlu wiec co zlego w tym ze pomozemy sobie w znalezieniu tego upatrzonego seta?

niestety nie mam tego o czym mowisz ale bede szukac i jak znajde to dam znac.

ma kto moze cos z seta Griswolda ?

http://diablo1.pl/diablo1hd/griswoldslegacy.html

mam tylko armor i chetnie bym dolozyl cos do niego :)
User avatar
Savrok
Posts: 146
Joined: 15 Jan, 2011 2:14
Location: Polska/Warszawa/Praga PN

Post by Savrok »

Ale z czasem jak wyjdzie jakiś prosty battle net to wtedy okaże się że połowa ludzi lata w najlepszym sprzęcie bo będą to duple.
Z resztą jest na to zabezpieczenie i jak spotka się dwóch pacjentów z tym samym itemem [duplem] to oba znikną |:)

Moim zdaniem powinniście znajdować we własnym zakresie, wierzcie mi ja kombinowałem jeszcze we wczesnych wersjach alfa robiac itemy po 900 mf i 5000 all attributes właśnie żeby znaleźć wszystko co może dropnąć i gra mi sie szybko znudziła jak dropnęła większość sprzętu, a tak przynajmniej dobrze przetestujecie balans gry P v M i będziecie mieli lepsze spojrzenie co jeszcze tu poprawić.

Osobiście to z tego co mi się wydaje na ostatnich poziomach na difculty hell leci chyba wszystko od mp 5 w góre.
Dziś mi np. wypadła tarcza req lvl 50 o nazwie stormschield z jakiegoś minibossa na 17 a i z lazarusa sety i unique z req 50 lvl też lecą. [mówie o poziomie trudności hell a nie tym megatrudnym tornmecie]

Co do setu Grisa to ta zbroja z req lvl 49 leci wręcz nagminnie z lazarusa bo już ze 4 tam mi padły [hell difculty oczywiście]
Tungle ACC : Fus
Diablo ACC : Bajadoz
Piszę po polsku bo lubię komunikować się w ojczystym języku a nie w "yngielskim".
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

Widać czas będzie podnieść playersów na 5+... Chociaż będzie trudno jak hell/hell ledwo co robie na p0 moim mf sorcem xD
eczek
Posts: 54
Joined: 15 Mar, 2014 17:27

Post by eczek »

Sav o tym ostatnim poziomie wez nic nie mow nawet tam na players 1 ciezko mi necrem zrobic 1-4 katedry lol

sprawdzalem tez hell 16lvl wlasnie lazarusa i miejsciowke diablo tez nie jest za fajnie na players wiecej niz 2+

necro jest delikatnie mowiac "niedopracowany" 45lvl prawie wbity gdyby nie apokalipsa na 8lvlu to bym chyba godzine robił jeden poziom 13+ na hellu

ile macie mf? ja latam roznie 100-250 i jakos specjalnie roznicy nie widzę
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

Latam teraz głównie moja crit łuczniczką po nightmarze (wczesniej normal oczywiście) z 0 mf i jest kolosalna różnica w dropach od mojego mf sorca (~250mf). U sorca ciągle coś leci. A to unique, a to set, a to masa żółtych. Łuczniczka ma szczęście jak łapnie jakiś niebieski item z innego źródła niż potwory, które białych nie dropią.
BrightLord

Post by BrightLord »

na MF sa diminishing returns. Oplaca się zbierac tak do 250-300%.

Nekromanta to chyba najmocniejsza postac pod warunkiem ze niegra się nia jak magiem.
User avatar
Savrok
Posts: 146
Joined: 15 Jan, 2011 2:14
Location: Polska/Warszawa/Praga PN

Post by Savrok »

No tornment jest troche przegięty ale widze tutaj szpeniów na forum co i z tym poziomem sobie poradzili ale szkopa i koreańca znam z The Hell i wiem że to są niezłe zachary

Jeśli szukacie elitarnych itemów to jedyne co moge powiedzieć zebyscie sobie przypomnieli gdzie dropiły wam rodzynki z req lvl 50 i na jakim mp niewiem czy wszystkie itemy maja ten sam qlvl ale pewne jest że graty z req lvl 50 są raczej wszystkie wypasione [uniki/sety]

Mi kiedyś na starszych wersjach dropnął ten miecz z jakiegoś podrzędnego minibossa w River of Flame chyba nawet na mp 3 ale to było z 7-8 miechów temu
http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=33676 ten mi wypadł raz tylko

http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=33678 a ten już kilka razy no ale ma req lvl nie 50 a 46

EDIT co do zbrojek to ta wydaje mi się lepsza od Griswolda ale jest też trudniejsza do znalezienia req 50
http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=33679

A tu ładna wersja zbrojki Grisa req 49
http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=33680
Tungle ACC : Fus
Diablo ACC : Bajadoz
Piszę po polsku bo lubię komunikować się w ojczystym języku a nie w "yngielskim".
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

BrightLord wrote:na MF sa diminishing returns. Oplaca się zbierac tak do 250-300%.
Chodzi ci o tzw 'rollover cap'? Czyli, że po przekroczeniu danej wartosci kazdy punkt wyzej dziala jako minus. Dajmy na to rollover na 255 to majac 270mf mamy faktycznie 240?
BrightLord

Post by BrightLord »

Nie, po prostu jest to funkcja logarytmiczna. Każdy następny punkt jest mniej warty. Efekt jest taki ze MF rosnie w nieskonczonosc ale przy pewnej wartości już rosnie bardzo powoli.

Np. (liczby wzięte z dupy)
100% MF daje 90% wieksza szane na unique
200% MF daje 140%
300% MF daje 160%
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

Czaję... Czyli nie do końca jak system zaprojektowany w D2. Więc zatem pytanie. Czy został ten sam system co w D2, że przedmiot mający 0,043% na znalezienie przy 100%MF (już zapominając na chwilę co napisałeś) daje 0,086% szans czy w Belzebubie jest to jakos inaczej zaprojektowane?
User avatar
andronnik
Posts: 241
Joined: 10 Mar, 2014 21:33
Location: Germany

Post by andronnik »

damn, i feel like important things are discussed here, but they are all in polish...... :D Why wasn't i born in Poland!?
uRa!
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 88 guests