Multiplayer

Diablo 1 HD, codename Belzebub - General forum.
User avatar
Wojtek25
Posts: 166
Joined: 13 Aug, 2011 18:31

Multiplayer

Post by Wojtek25 »

Z ciekawością każdego dnia sprawdzam czy nie ma nowej wersji , kiedy zapowiadacie multi w waszym diablo? Czy postacie z single player będą nadawały się do gry multi (chociarzby LAN to tunngle będzie użyteczny)? Już z moim kolegą chcielibyśmy przetestować multi :P .
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Nobody Expects The Spanish Inquisition!
hellnecrotom
Posts: 40
Joined: 13 Apr, 2014 22:21

Post by hellnecrotom »

Patiently, yet eagerly awaiting for the addition of Multiplayer :).

Would be glad to test it, also.

Cheers
MrAks
Posts: 30
Joined: 19 Oct, 2013 22:53

Post by MrAks »

Dzien dobry :D.

Multiplayer jest straaasznie ciężki do zrobienia. Multiplayer ma dużo tzw. dziur, które mogą pozwolić na kopiowanie przedmiotów i użycie hack'ów.
Na szczęście gra w wersji LAN nawet z takimi dziurami jest komfortowa, ponieważ wszystko dzieje sie po stronie komputera i w ŻADEN sposób nie ingeruje to w moja grę, jeśli ja tego nie robię.

Po prostu chciałbym bardzo wersje LAN wspólnie z kolegami :D.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Jako takiej wersji z multi nie ma.
User avatar
Gamma_Corvi
Posts: 211
Joined: 07 Jun, 2014 13:28

Post by Gamma_Corvi »

Image
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

Ach te Brightowe żarciki xDDD Diablo na końcu mnie rozwalił tak jak was - też na glebę padłem xD

W filmiku widać, że lagów nie da się się za bardzo pozbyć... PvP będzie trudne...
User avatar
Gamma_Corvi
Posts: 211
Joined: 07 Jun, 2014 13:28

Post by Gamma_Corvi »

Tia, mały do-w-cipas z niego.

Te mini lagi to po części wina mojego przeciążonego neta za sprawą skwierczącego utorrenta, a po części samej gry. Jakby nie było to alpha alphy :lol:
Image
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

Tylko, że jednak nie tylko baba się ciął ale był i moment gdzie roużyczkę przycięło. Czyli net netem ale i coś klient jeszcze tak sobie sobie radzi z lagami... Poczekamy zobaczymy...

PS. Komu, jak głęboko i czym trzeba wejść w anus co by potestować alphe alphy? Bo nie ukrywam, że z chęcią bym czasem z tobą polatał w poszukiwaniu bugów ;p
User avatar
Gamma_Corvi
Posts: 211
Joined: 07 Jun, 2014 13:28

Post by Gamma_Corvi »

Image
Image
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

No to suchego chleba nie dostaniesz!
BrightLord

Post by BrightLord »

Postacie czasem tnie bo sa jeszcze akcje streamowane z serwera bezposrednio. Dojdzie lokalne symulowanie akcji to bedzie znosnie. Ja tam sie ciesze ze to w ogole dziala i sie nie wysypalo. Podczas gry po sieci lokalnej nic sie nie laguje.
User avatar
Gamma_Corvi
Posts: 211
Joined: 07 Jun, 2014 13:28

Post by Gamma_Corvi »

@Riesa

To chociaż jabłko...

@Brightlord

Zrób Butchera bo mnie korci by sprawdzić czy dalibyśmy mu wtedy radę. WP jest jakby co. :wink:
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

riesa wrote:PS. Komu, jak głęboko i czym trzeba wejść w anus co by potestować alphe alphy?p
Zapytaj Gamma_Corvi :-)

A tak naprawdę multi player nie jest jeszcze skończony. Gra jest mniej więcej na takim poziomie jak: http://www.youtube.com/watch?v=geAmYRWEz74
User avatar
Gamma_Corvi
Posts: 211
Joined: 07 Jun, 2014 13:28

Post by Gamma_Corvi »

Odpowiedź jest prosta: Gamma's Corvi Kryptonite Truncheon of No Mercy. Po same jajka. Zdjęcia nie wrzucę bo Noktis mnie zbanuje a później się pochlasta czerstwą bułką ze zgryzoty. :roll:
Last edited by Gamma_Corvi on 22 Sep, 2014 13:47, edited 1 time in total.
Image
Locked

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 80 guests