Przebudzenie a stany zapisu gry...

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
User avatar
dworek
Posts: 14
Joined: 01 Oct, 2008 19:21
Location: Rybnik
Contact:

Przebudzenie a stany zapisu gry...

Post by dworek »

Chciałem zapytać gdzie znajdują się stany zapisu dla postaci multi i single player w 'Awake Mod'? Wydawało mi się, że w tym samym folderze co mod... ale? No właśnie...
Zrobiłem sobie backup na pendrive'a całej zawartości folderu Diablo (czyli diablo 1 + przebudzenie). Później formatowałem dysk i po ponownym wgraniu i zainstalowaniu moda nie wykrywa stanów zapisu... ba! nawet ich tam nie ma.
Lokacje folderów:

Diablo (pliki podstawki)
Diablo > Przebudzenie (pliki moda)

W folderze przebudzenie nie ma stanów zapisu, a w folderze podstawki są moje stare zapisy (z przed 2 lat), które podstawka wykrywa.

Pozdrawiam,
~dworek
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Zrobiłem prymitywne zabezpieczenie przed podmienianiem save'ów z D1, Dlatego nie pomoge ci w tej sprawie.

Jednak do robienia backupu stworzony został specjalny program, który niebawem udostępnie.
User avatar
dworek
Posts: 14
Joined: 01 Oct, 2008 19:21
Location: Rybnik
Contact:

Post by dworek »

OK, rozumiem... to jeśli mam stare pliki "Przebudzenia" (te z przed formata) to mam szanse odzyskac starą postać? Czy mogę te pliki usunąć?

~dworek
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Jesli masz cały folder Przebudzenie v6.3 to masz również swoje klasy postaci. Jeli nie pasz zapisanych postaci to znaczy ze cos usunałes albo źle zrobiłeś backup folderu z zainstalowanym modem.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 35 guests