Crash gry

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
User avatar
dworek
Posts: 14
Joined: 01 Oct, 2008 19:21
Location: Rybnik
Contact:

Crash gry

Post by dworek »

Kontynuacja z poprzedniego tematu...

Tym razem gra wykrzaczyła się do Windowsa na poziomie 9 (Cave). Używałem lighting'u na boary (żadnej innej akcji nie podejmowałem) i crash.
Beczek nie rozbijałem żadnych. Gra multi...


~dworek
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Był może jakiś boss w pobliżu?
User avatar
dworek
Posts: 14
Joined: 01 Oct, 2008 19:21
Location: Rybnik
Contact:

Post by dworek »

Ciężko zaobserwować takie szczegóły, szczególnie kiedy pruje się (w tym wypadku) w lewy dolny róg z czarów i crash, ale daje 90% że nie było tam bosa. Te miejsce obszedłem w koło i boss nie rzucił mi się w oko.


~dworek
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Ciężko jest mi w tym przypadku stwierdzic co moglo byc przyczyną tego crasha. W sumie niekoniecznie musi to być wina modyfikacji, jest duze prawdoposobienstwo że jest to wina samego Diablo 1.

Generalnie w takich przypadkach przydaje sie jak najwieksza liczba informacji dotyczacej sytuacji w jakiej gra sie wysypała - czy pojawil sie jakis komunikat itd.

Niebawem (bardzo niebawem ;p) pojawi sie patch więc bedzie ok(tak mysle) ;p
Kyllyan
Posts: 3
Joined: 06 May, 2009 16:50

Post by Kyllyan »

A mnie sie "wysypała" gra na drugim poziomie, kiedy zbliżalem sie do grupy takich skaczących żab, wsrod których byl Boss.
mam wersję 6.03d, grałem na BN.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Wydawało mi sie ze naprawiłem ten błąd w jednym z patchy. Sprawdzę to jeszcze raz. Grasz na single czy multi?
Kyllyan
Posts: 3
Joined: 06 May, 2009 16:50

Post by Kyllyan »

gram na multi, pisałem wyżej, że na BN ;) a rzeczywiście pisałeś, że naprawiłeś ;)
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

No faktycznie :lol:

Sprawdziłem to i wszystko wydaje sie być OK. Te żaby o których mówisz to potwory o nazwie Spawn / Pomiot? Hmm sprawdziłem bossa który jest własnie "Pomiotem" i towarzyszy mu grupa innych "Pomiotów" i wszystko wydaje sie byc ok. Być może to był jakis przypadkowy crash?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests