Naprawianie przedmiotów w multiplayer

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
Pawonielas
Posts: 3
Joined: 23 Sep, 2008 19:15

Naprawianie przedmiotów w multiplayer

Post by Pawonielas »

Kiedy gram przez UDP z kolegą, nie mogę naprawić przedmiotów u kowala, kiedy on stworzył grę i vice versa. Nie jestem pewien, czy było tak już w klasycznym Diablo, ale możesz to naprawić?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

A czemu grasz przez UDP a nie na Battle.net? Przecież serwer jest po to postawiony żeby na nim grac.

Co do buga to wiem o nim i chyba wiem jak go naprawić. Zdarza sie to jak w grze jest wiecej niz 1 osoba. Przynajmniej nie dostałem informacji aby to sie zdarzyło w trybie single player.

Moze to głupio zabrzmi, ale jesli cie wywali z gry przy naprawianiu itemow u Griswolda to spróbuj założyć nowa gre (tak zebys byl sam w grze) i tam napraw ;p

I jeszcze jedno pisząc o bugu powinieneś napisac wszelkie okoliczności kiedy on wystąpił, co się stało. itd Bo piszesz że nie możesz naprawic itemow u Kowala. Gdybym nie wiedzial o tym bugu to skad miałbym wiedzieć w jaki sposób nie mozesz naprawić. Pomyslał bym że klikasz na naprawianie i ci nie naprawia. A pewnie jest tak że jak klikasz napraw to cie wywala z gry - a ty tego nie napisaleś. Wiec jak jesli znajdziesz jeszcze jakiegoś buga to pisz bardziej szczegółowo.

W nastepnej wersji/patchu zostanie naprawiony ten problem (o ile to jest to co mysle).

Dzieki za info.
Pawonielas
Posts: 3
Joined: 23 Sep, 2008 19:15

Post by Pawonielas »

No cóż, postaram się na następny raz.
A grałem przez UDP dlatego, że za chiny nie możemy grać na BN w jednej grze obaj na raz. Nie wiem dlaczego, ale - mam dwa komputery w domu, połączone routerem i zawsze, kiedy próbujemy grać w Warcraft II, Diablo I na Battle.net, nie mogę ani ja wejść do jego gry, ani on do mojej. Nie możemy też obaj być w grze stworzonej przez kogoś innego, tylko jeden z nas.
Do dziś staram się rozwiązać ten problem ^^'
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Słuchaj Pawonielas.
1. Co twoje pytanie robi w temacie o naprawianiu przedmiotów?
2. To nie jest bug.
A rozwiązaniem problemu jest odblokowanie portów 6112 po stronie osoby zakładającej gre.

Jak masz jakies pytania, które nie dotyczą tematu naprawiania przedmiotów to załoz nowy topic.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Bug naprawiania przedmiotów w trybie multiplayer został naprawiony w patchu v6.3c
Kyllyan
Posts: 3
Joined: 06 May, 2009 16:50

Post by Kyllyan »

wczoraj zacząłem grać. pograłem z dwie godziny, no i w trakcie gr yzniszczyli mi całkowicie zbroje. tak, że zniknęła. Jak w klasycznym D1 Więc coś tu nie tak z tym co piszesz.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Kyllyan przeczytaj sobie pierwszy post w tym temacie:
Pawonielas wrote:Kiedy gram przez UDP z kolegą, nie mogę naprawić przedmiotów u kowala, kiedy on stworzył grę i vice versa. Nie jestem pewien, czy było tak już w klasycznym Diablo, ale możesz to naprawić?
Więc co ma wspólnego zniszczenie sie twojej zbroi z naprawianiem zbroi w multiplayer?

pozatym radziłbym sie zapoznać z lista zmian dla poszczególnych łatek. W wersji v6.3c itemy ponownie znikaja gdyż jak pisze Pawonielas w trybie multi wystepował bug u griswolda - jeśli ktoś załozył gre to pozostałe osobym które dołączyły do gry nie mogły naprawić swoich zbroi u griswolda gdyz wystepował crash, jedynie osoba, która załozyła grę mogła bezproblemowo naprawiać przedmioty, dlatego ponownie zmodyfikowałem kod gry przywracając stary kod, czyli przedmioty teraz znikają a problem z naprawianiem przedmiotów już nie występuje.

Wszystkie zmiany które wprowadziłem w modzie po wersji 6.3a mozna znaleźć w newsach. Przy kolejnej aktualizacji strony zostaną one również dodane do działu "zmiany"
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests