Page 1 of 1

Czy ty cos jeszcze działasz w tym modzie ?

Posted: 17 Feb, 2012 2:44
by Savrok
Czy ty juz krzyzyk polozyłes na awake : ) ?
Z rok temu jak rozmawialismy mowiłes ze Edge of God zmienisz z pogrzebacza na jakis fajny rysunek.
Ja narazie tne w TH choc przy jakims wiekszym update napewno pogralbym tez w Awake ale tu mało co sie dzieje po 3-5 osob na kanale o 18-20 czyli caly hooy.
Jesli dziecko w domu placze albo roboty duzo to cie rozgrzeszam : )
To jak kiedy ten update ?: )

Posted: 18 Feb, 2012 21:10
by Noktis
Pozwoliłem sobie przneiści twoj temat do odpowieniego działu i nieco ocenzurowałem tytuł XD

No ja juz zapomniałem co mówilem rok temu ale coś tam mi świta z tym Edge of God ;d Ja miałem wydac nową wersję w tamtym roku ale jakoś tka wyszło że się za to nie zabrałem. Nie ejstem mordorem żeby tak jak on wydawać nowe wersje co dwa dni i cały czaz zmieniając te same rzeczy XD Inna sprawa to że czekałem na poprawnienie pewnego programu ktory napisal moj znajomy ale jakos od maja go nie poprawil :D Nowa wersja jest w planie tylko pytanie kirdy się za to zabiorę. Póki co planuje przebalansowac itemy w patchu 6.7 któy może do marca się ukaże jesli zdołam znaleźć notatnki i wszystkie materiały :D Przydałby się też jakis grafik albo programista bo pasuje zmienić ten awake launcher i zrobic nową instalkę.
To ze na kanale jest tyko kilka osób to ja juz na to nie mam wpływu. Dla jednych gra jest za trufna inni wola TH bo Awake za łatwy. Generalnie to jeśli zaczną robić patch v6.7 to po krótkimc zasie zostanie wydany tylko pytanie kiedy zacznę go robić moze jutro moze pojutrze za tydzien miesic ...

Re: Czy ty cos jeszcze działasz w tym modzie ?

Posted: 11 Sep, 2023 18:07
by JamesonJames
Wolę określenie "znalezienie swojego stylu". Ale znaczenie, jakie mu nadaję, jest zupełnie inne. Styl obejmuje nie tylko rodzaj noszonych ubrań, ale także muzykę, której słuchasz, Twój światopogląd i towarzystwo - Twoich przyjaciół.
Myślę więc, że tak samo jest z modą, ale istnieją trendy, które są nam dyktowane przez duże firmy. I jeśli za nimi podążasz, jesteś modny.
_____________________________________________________
Czy ktoś wie jak kupić usdc