Nowa Wersja

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Generalnie mod ma utrudnić grę a nie ułatwić. "Migadła" nie usune. Jesli ze zwykłym Blinkiem nie dajesz sobie rady to proponuje potrenować na zwykłym d1 ;p
Ps na jakim poziomie trudności grasz? Bo jesli na normalu to ja nie wiem jaki ty masz sprzęt ze nie dajesz rady z Blinkiem ;d
Jedrek
Posts: 19
Joined: 06 Dec, 2008 11:23
Location: Łódź

Post by Jedrek »

Na dificult. Daje sobie rade ale sa strasznie wkurzajace. Moj zestaw przezentuje sie nastepujaco:
-ancient bow
-saintly helm of stars
-plate of vigor
-signet of harmony
-gold signet of the wolf
Jedrek
Posts: 19
Joined: 06 Dec, 2008 11:23
Location: Łódź

Post by Jedrek »

Juz sie tak nie prezentuje, bo wcielo mi wszystkie itemy... :/
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Na BN znajdziesz lepsze.
Jedrek
Posts: 19
Joined: 06 Dec, 2008 11:23
Location: Łódź

Post by Jedrek »

Gram na multi ale na tym gdzie jest polaczenie kilku komputerow w sieci LAN. Czy tak postacia moge pozniej grac na BN?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Mozesz, tylko będziesz musiał założyć konto dla swojej postaci na BN. Czemu od razu nie wejdziesz na BN? Boisz się czegoś czy co? Bo nie rozumie.
Jedrek
Posts: 19
Joined: 06 Dec, 2008 11:23
Location: Łódź

Post by Jedrek »

Tak. Na BN nie mam z kim grac, a teraz gram z kumplem. :D
Jedrek
Posts: 19
Joined: 06 Dec, 2008 11:23
Location: Łódź

Post by Jedrek »

Mam kolejna sugestie. :D Co powiesz na to, zeby dodac czar infravision w ksiegach...? Przydatna sprawa, nie trzeba byloby targac caly czas ze soba tych pierd....nych zwojow. :D Kolejna sprawa to nie wiem dlaczego ale duzo lepsze przedmioty znajduje grajac na normal niz np na hell. Powiesz mi dlaczego tak sie dzieje? Mam juz lotrzyce na 32 poziomie i gram na hell ale jesli chce jakies dobre przedmioty to musze sie "cofac" na normal. Nie powiem, zeby mi to przeszkadzalo, bo duzo latwiej jest wywalczyc unikaty ale sam fakt mnie zastanawia...
Nastepna sprawa to nie wiem dlaczego i jak ale kilka razy udalo mi sie takie cos, ze po smierci pojawilem sie w miescie ale mialem wszystkie przedmioty ze soba. Nie musialem ich odzyskiwac...wiesz moze jak ja to zrobilem? :D
Powiedz mi jeszcze czy potrafisz i (wazniejsze :D) czy zrobisz takie cos, zeby mozna bylo wiecej golemow na raz przywolac? Zeby np ich ilosc zalezala od poziomu postaci? Nie znam sie na takich rzeczach i mozliwe, ze prosze o niemozliwe ale nie zaszkodzi sie spytac. Pozdro.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Witam
Co powiesz na to, zeby dodac czar infravision w ksiegach...?
Wystarcz ze jest w Ankh, i niektórych przedmiotach.
Powiesz mi dlaczego tak sie dzieje?
Drop est taki sam jak w D1. Wiecej info w Jarulf guide rozdział 3.8 Item creation in dungeon
ze po smierci pojawilem sie w miescie ale mialem wszystkie przedmioty ze soba. Nie musialem ich odzyskiwac...wiesz moze jak ja to zrobilem? Very Happy
Na 16 lvl przedmioty nie wypadają, gdy zabije cię inny gracz - przedmioty nie wypadają.
zeby mozna bylo wiecej golemow na raz przywolac?
kiedys przeszła mi taka myśl przez głowe, ale golemy by walczyły miedzy sobą, albo jeden odwoływałby drugiego. No i musiałoby sie to wiązać z usunieciem jakiegos czaru, żeby wdrożyć tan nowy.

Pozdrawiam.
Jedrek
Posts: 19
Joined: 06 Dec, 2008 11:23
Location: Łódź

Post by Jedrek »

Rozumiem. Ale jak po smierci nie wypadly mi itemy kiedy zostalem zabity normalnie przez potwory to nie wiem dlaczego. Bo o tym co napisales to wiedzialem. :D Zabily mnie uber balle czy jakos tak je nazwales, nie zdazylem zapamietac nazwy dokladnie...byl to rzeczywiscie 16 poziom ale to potwor byl oprawca. :D Potrafisz to wytlumaczyc?
Po drugie jeszcze nie widzialem niczego innego niz ankh (sa to wogole rarytasy, ze tak powiem...) przedmiotu z infravision. :/
Powiedz mi jeszzce czy da rade przywolas na raz gryfa i golema? Czy tez beda ze soba walczyc...?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Jedrek, ręce mi juz opadaja. Umiesz czytać? Bop wyglada na to, ze nie umiesz. Napisałem ci już że na 16 lvl przdmioty nie wypadają. Nie mozna przywołac naraz gryfa i golema ponieważ w Awake nie ma golema XD.

BTW ten temat dotyczy nowej wersji i nie jest zbiorowiskiem pytań.
Jedrek
Posts: 19
Joined: 06 Dec, 2008 11:23
Location: Łódź

Post by Jedrek »

Umiem umiem. :D Moja wina ewidentnie. Mam kolejny pomysl na usprawnienie w modzie. Jak gram magiem to juz jest bardziej irytujace niz np wojownikiem. Mianowicie zeby czary pod klawiszami F1-F8 byly zapamietywane dla danej postaci, a nie tak jak teraz, ze co gre trzeba ustawiac wszystko od nowa.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

W D1 zawsze było tak że sie ustawialo klawisze co każdą grę, póki co, nie umie zrobić tego, aby klawisze sie nie resetowały.
Jedrek
Posts: 19
Joined: 06 Dec, 2008 11:23
Location: Łódź

Post by Jedrek »

Pokusisz sie o podanie zmian jakie wnosi wersja 6.3c? <mysli>
Ald696
Posts: 1
Joined: 27 Dec, 2008 21:05

Post by Ald696 »

Mam takie głupie pytanie - jak można się dostać na jeden z serwerów Awake?
DSDSDS wymaga hasła..
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests