Multiplayer

Diablo 1 Hellfire Forum
Post Reply
Kaiser
Posts: 16
Joined: 23 Nov, 2010 16:09

Multiplayer

Post by Kaiser »

Mam pewien problem z multiplayerem, mianowicie, gdy zakladam gre na battle.necie w Diablo / Diablo The Awakening nikt nie moze do niej doloczyc, poniewaz "mam za wysokie latency", co oczywiscie jest bzdura, bo latency mam bardzo dobre (widze to, gdy jestem na czacie i jak gram). Slyszalem ze jest to wina nieodblokowanego portu 6112, wiec wchodze w zapore, wyjatki i dodaje port 6112 jako TCP i UDP. Dla pewnosci dodalem nawet sam program. Bez zadnych efektow.

Co jeszcze moge zrobic by moc normalnie zakladac gry?
Kaiser
Posts: 16
Joined: 23 Nov, 2010 16:09

Post by Kaiser »

Juz sobie poradzilem, musialem wylaczyc zapore, innego sposobu nie bylo.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Po prostu nie odblokowałeś portów skoro wyłączenie firewalla pomogło.
Kaiser
Posts: 16
Joined: 23 Nov, 2010 16:09

Post by Kaiser »

Wylaczenie zapory pomoglo, ale jak sie okazalo, jednorazowo. Potem sprawdzilem na wlaczonej zaporze i dziwna rzecz, okazalo sie ze czasem dziala. Dowiedzialem sie tez ze powinienem odblokowac porty od 6112 do 6119 od razu sie udalo, juz sie cieszylem ze dziala, ale... potem stworzylem druga gre i nie dzialalo.

Naprawde nie wiem o co z tym chodzi raz mi to dziala, a raz nie. Raz moge grac na wlaczanej zaporze, a raz na wylaczonej. Latency mam caly czas niskie (od 32 do 91 maks.).
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Jeśli założysz grę i działa. pograsz chwile wyjdziesz z gry na kanał, później znów założysz to może już nie działać. Wtedy należy wylogować się z battle.net i wejść ponownie na BN. To samo powinny zrobić osoby które chcą do ciebie dołączyć. TO samo zjawisko może wystąpić jak chwile siedzisz na kanale i zakładasz później grę.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 86 guests