Nie moge wejsc w ogole na BN

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
lixter
Posts: 5
Joined: 12 Jun, 2011 16:08

Nie moge wejsc w ogole na BN

Post by lixter »

Siemanko, chcialem zapykac na Awake modzie w diablo 1 i generalnie mam problem juz na wejsciu do multiplayera. Wyskakuje, ze wersja nie moze zostac zidentyfikowana przez BN. Domyslam sie ze rozwiazanie jest proste ale nie moge znalezc zadnego rozwiazania samodzielnie. Pomozcie :)
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Być może nie zainstalowałeś poprawnie moda. Napisz jak instalowałeś moda.
lixter
Posts: 5
Joined: 12 Jun, 2011 16:08

Post by lixter »

To od poczatku.
Zainstalowalem diablo 1, potem patch do 1.09. No i mod standardowo najpierw 6.5 (z auto extractu) i 6.6 zgralem pliki do folderu. To w sumie wszystko
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Nie musisz instalować Diablo 1 ani patcha 1.09, żeby zagrać w moda Przebudzenie. Zrób tak zainstaluj mod gdzieś na dysku np D:\Gry\Diablo Awakening\ odpal Launcher (awake.exe) wybierz interesującą cię wersję językową (jeśli chcesz grac no-cd to skopiuj do folderu D:\Gry\Diablo Awakening\Game\ plik diabdat.mpq, który znajduje się na płycie z Diablo 1. i sprawdz czy sie połączysz, jak się połączysz to wyjdz z gry i wgraj patch v 6.6. Po uruchimieniu moda w lewym dolnym rogu menu gry powinieneś mieć napisana wersję v6.6
lixter
Posts: 5
Joined: 12 Jun, 2011 16:08

Post by lixter »

Nie laczy sie na 6.5 z BN ... i na 6.6 takze. Ciagle jest komunikat o tym ze nie moze BN obczaic prawidlowo mojej wersji.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Spróbuj wyłączyć firewalla (w systemie i na routerze), ale nie wiem czy to pomoże. Mi się łączy bez problemu. Spróbuj też z innego komputera się połączyć (np u znajomego) czy będziesz miał ten sam problem. Może coś nie tak z routerem albo dostawcą internetu.

Sprawdź jeszcze czy na normalny BN ce wpuszcza (ze zwykłego Diablo)
lixter
Posts: 5
Joined: 12 Jun, 2011 16:08

Post by lixter »

Weszlo mi raz na BNa normalnego. Pozniej wyszedlem i ponownie nie moglem, z tego samego powodu co z Awake'em...
lixter
Posts: 5
Joined: 12 Jun, 2011 16:08

Post by lixter »

no dobra cos wykminilem ze na normalnym BN moge pykac, a na awake'e niet... :P
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Pamiętam że raz było tak że z routera jak ktoś się łączył to były problemy ale już to zostało naprawione.
Jeśli masz możliwość połączyć sie bezpośrednio (nie przez router) np jeśli masz Neostradę to spróbuj się połączyć prze modem od neo.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 78 guests