Diablo Hellfire

Diablo 1 Hellfire Forum
Post Reply
Kaiser
Posts: 16
Joined: 23 Nov, 2010 16:09

Diablo Hellfire

Post by Kaiser »

Od dluzszego czasu mam chec pograc sobie w Diablo Hellfire, a mam z tym problem.

Polega on na tym, ze nie moge znalesc zadnego sklepu internetowego ani zwyklego, gdzie bym mogl dodatek kupic. Jak nie moge zalatwic gry w taki sposob oczywiscie probuje sciagnac w internecie i tu jest kolejny problem. Za kazdym razem jak znajde jakas strone to albo diablo jest podzielone na czesci (niby zaden problem ale zawsze mozna sciagnac tylko jedna czesc za nastepne trzeba placic chore sumy) albo po prostu trzeba sie zalogowac na innej stronie gdzie rowniez bez chorych sum sie nie obejdzie.

I tu mam wlasnie pytanie do was. Czy nie znacie moze jakiegos sklepu/strony, gdzie moglbym sobie Hellfire sciagnac?? Spakowane albo sama instalke, nie ma roznicy. Najlepiejby bylo, zeby gra byla w oryginalnej, angielskiej wersji jezykowej i wspolgrala z oryginalnym Diablo 1.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Masz tutaj

http://allegro.pl/unikat-dodatek-do-dia ... 17344.html

Tylko że jakiś napaleniec chce za używaną grę sprzed 13 lat 90zł :lol:

Póki co licytacja trwa.
Kaiser
Posts: 16
Joined: 23 Nov, 2010 16:09

Post by Kaiser »

No fakt kolesia rzeczywiscie z cena troszeczke pogielo ;] Trudno trzeba licytowac. Moze ewentualnie uda sie poza aukcja negocjowac cene.

Dzieki za link.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Niektórzy są przekonani że Hellfire to jakiś unikat i zarobią na nim trochę kasy a tak naprawdę to stara gra w którą prawie nikt już nie gra. Faktem jest, że raczej w sklepie tego nie kupisz, ale ludzie już wola sobie ściągnąć HF niż wydawać 90zł +koszt przesyłki na używanego Hellfire. Taką sumę to można wydać na jakąś nową grę anie na taka sprzed 13 lat.
Kaiser
Posts: 16
Joined: 23 Nov, 2010 16:09

Post by Kaiser »

No niestety, ale kazdy chce zarobic na takich rzeczach. Wlasnie dlatego szukalem tez gdzies do sciagniecia, ale nie moglem nic ciekawego znalezc.

Poszukam jeszcze, popytam, moze uda mi sie jakos to zalatwic, jak nie to ewentualnie zalicytuje u tego kolesia. Auckja trwa dlugo wiec mam jeszcze troche czasu ;]
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Możesz poszukać na jakiś warezach, tylko wystrzegaj się wersji typu - hybryda Dablo+Hellfire, jakieś ruskie wersje Hellfire, jakieś ripy itd. Jedyne co ci potrzebne to zwykłe iso Hellfire. (Oczywiście najlepiej kupić, ale za rozsądną cenę).
Kaiser
Posts: 16
Joined: 23 Nov, 2010 16:09

Post by Kaiser »

Znalazlem stronke do sciagnieca Hellfire jesli ktos jest ciekawy to: http://hardnilson.blogspot.com/2008/11/ ... panso.html.

Polecam bo jest darmowe i szybko sie sciaga. (Do zainstalowania potrzebny jest program DAEMON Tools).
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Czyli nie skusisz się na Hellfire za 90 zł ;)
Kaiser
Posts: 16
Joined: 23 Nov, 2010 16:09

Post by Kaiser »

No chyba sobie daruje ^^
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 82 guests