ObiMakaron :-)

Offtopic
Post Reply
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

niby w czym Andariel miałaby naruszać kanon Diablo1? W końcu po Piekle szwenda się pełno jej pomniejszych krewniaczek.
Jej postaci wręcz brakuje w siedlisku Andariel.
Pisząc o siedlisku Andariel, to jakie siedlisko masz na myśli bo już się zaczynam gubić? Uwaga znów zaczynam punktować :D

1) Chodzi Ci o ten las w "Belzebubie" (tfuuu "Tchernobogu) w którym ona strzela do nas czerwonymi gwiazdeczkami? Model Andzi z D2 w "Belzebubie" to raczej zły pomysł.

2) Znowuż w "Awakening" to byłby problem z tym gdzie jest teraz bo... no wiesz... tak po prawdzie mówiąc to ona jest trochę wysoka (mówię o modelu Andzi z D2) nieprawdaż? No i jak będzie wychodzić z Komnaty Rzeźnika (bo tam jest teraz ten quest z nią) to przecież zahaczy o górną futrynę od drzwi no chyba, że jakoś ją da się skurczyć... No a jak zahaczy to przy jej demonicznej sile, zwali na nas cały ten gruz i on nas przygniecie...
Image
User avatar
makaron_05
Posts: 32
Joined: 28 Feb, 2015 14:31

Post by makaron_05 »

Pisząc o siedlisku Andariel, to jakie siedlisko masz na myśli bo już się zaczynam gubić? Uwaga znów zaczynam punktować :)
No to ja sięgam po tarczę, żeby mnie punktowanie za bardzo nie dokuczyło. :)
1) Chodzi Ci o ten las w "Belzebubie" (tfuuu "Tchernobogu) w którym ona strzela do nas czerwonymi gwiazdeczkami? Model Andzi z D2 w "Belzebubie" to raczej zły pomysł.
Tak dokładnie, o ten las chodzi. Moim zdaniem, to akurat nie jest złym pomysłem. :)
2) Znowuż w "Awakening" to byłby problem z tym gdzie jest teraz bo... no wiesz... tak po prawdzie mówiąc to ona jest trochę wysoka (mówię o modelu Andzi z D2) nieprawdaż? No i jak będzie wychodzić z Komnaty Rzeźnika (bo tam jest teraz ten quest z nią) to przecież zahaczy o górną futrynę od drzwi no chyba, że jakoś ją da się skurczyć... No a jak zahaczy to przy jej demonicznej sile, zwali na nas cały ten gruz i on nas przygniecie...
Spoko. Włożymy hełmy. :) W końcu w Diablo parę fajnych hełmów jest. A tak na poważnie, to chyba bez problemu Andariel można skurczyć. Ja się nigdy w modowanie Diablo nie bawiłem. Ale za każdy ruch, odpowiada jedna konkretna grafika. Po wyciągnięciu ich z plików gry, chyba bez problemu można je zmniejszyć i to wsadowo, choćby w zwykłym IrfanView.
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Tak dokładnie, o ten las chodzi. Moim zdaniem, to akurat nie jest złym pomysłem.
Próbuję sobie to wyobrazić i jestem na nie. Wersja HD moim zdaniem nie powinna korzystać z modeli D2. gdyż zaczęło by się implementowanie Caina, Diablo, Horazona, Griswolda... Pytanie tylko po co skoro jest dobrze teraz.
Image
User avatar
Savrok
Posts: 146
Joined: 15 Jan, 2011 2:14
Location: Polska/Warszawa/Praga PN

Post by Savrok »

Akurat ta jedna Andariel by pasowała jako unikatowy boss
Tungle ACC : Fus
Diablo ACC : Bajadoz
Piszę po polsku bo lubię komunikować się w ojczystym języku a nie w "yngielskim".
User avatar
makaron_05
Posts: 32
Joined: 28 Feb, 2015 14:31

Post by makaron_05 »

@Obishedo
Próbuję sobie to wyobrazić i jestem na nie. Wersja HD moim zdaniem nie powinna korzystać z modeli D2. gdyż zaczęło by się implementowanie Caina, Diablo, Horazona, Griswolda...
Obishedo, masz u mnie duży plus, za opisanie zadań w Diablo1 Bezelbub. Ale twój sposób rozumowania zaczyna mnie przerażać. :(
gdyż zaczęło by się implementowanie Caina
Jakie implementowanie Caina? Stoi przy studni. Masz kłopoty ze wzrokiem czy pamięcią?
gdyż zaczęło by się implementowanie Anariel
Po co bredzisz człowieku? Andariel w Diablo1 nie ma. Ale skoro powstało siedlisko Andariel. to może wypadałoby ją tu zrobić?
Próbuję sobie to wyobrazić i jestem na nie. Wersja HD moim zdaniem nie powinna korzystać z modeli D2. gdyż zaczęło by się implementowanie ... Diablo..
Jaja sobie jakieś robisz? Nigdy nie widziałeś Diablo w grze Diablo1?
Próbuję sobie to wyobrazić i jestem na nie. Wersja HD moim zdaniem nie powinna korzystać z modeli D2. gdyż zaczęło by się implementowanie ... Griswolda
Gościu nigdy nie widziałeś Griswolda w Diablo1? No to szkoda.
Próbuję sobie to wyobrazić i jestem na nie. Wersja HD moim zdaniem nie powinna korzystać z modeli D2. gdyż zaczęło by się implementowanie Horazona
Czy ktoś tu mówi o Horazonie? Po co się wyrywasz przed orkiestrę? A może za chwilę będziesz sugerować, że ktoś chce implementować zdjęcie twojej mamuśki?

Wiesz co gościu? Weź w tym wątku czep się Noktisa. Ja go w tym temacie tylko poparłem. Ale jak widać, nie masz śmiałości zaatakować Noktisa, tylko mnie. Bo to Noktis zaproponował Andariel, nie ja. Masz tyle śmiałości, aby wszystkie treści, które wypisałeś pod moim adresem wypisać Noktisowi?

Nie przeszkadza ci robactwo wymyślone przez Sierrę, a za to przeszkadzają ci postacie stworzone przez Blizzarda. Na poparcie swoich tez, bredzisz ile wlezie. Kończę z tobą rozmowę, bo to nie ma sensu. :(

@Savrok
Akurat ta jedna Andariel by pasowała jako unikatowy boss
Dokładnie. W Bezelbubie jest siedlisko Andariel, więc jak najbardziej postać Andariel pasuje. :)
Pozdrawiam. :)
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Akurat ta jedna Andariel by pasowała jako unikatowy boss
Dokładnie. W Bezelbubie jest siedlisko Andariel, więc jak najbardziej postać Andariel pasuje.
A to w Belzebubie nie ma Andariel?
Masz kłopoty ze wzrokiem czy pamięcią?
:mrgreen:

A tak na poważnie, to Obi'emu chyba chodziło o zastępowanie istniejących postaci tymi z d2.
User avatar
makaron_05
Posts: 32
Joined: 28 Feb, 2015 14:31

Post by makaron_05 »

A to w Belzebubie nie ma Andariel?
Ano nie ma. Myślałem, ze o tym wiesz, skoro napisałeś w odpowiedzi do mnie:

Code: Select all

To pewnie nie ucieszy cie fakt ze niektóre potwory chcę usunąć (np. część tych z HF) i w ich miejsce wstawić stworki z d2 np Andariel.
A tak na poważnie, to Obi'emu chyba chodziło o zastępowanie istniejących postaci tymi z d2.
O co jemu chodzi, to nie wie chyba nawet on sam. Ja nie zauważyłem aby w Bezelbubie były zastępowanie potwory z Diablo1, potworami z Diablo II. Za to są zastępowane potworami z Sierry co nieśmiało zauważyłem, a Obishedo natychmiast na mnie naskoczył, broniąc potworów z Sierry.
Nawet za twoją informację o implementacji Andariel, tez był uprzejmy naskoczyć tylko na mnie.
Bawcie się dzieciaki sami, bo ja nie mam ochoty żebyście swoje sprawy załatwiali na moim grzbiecie. Ale myślę, że takimi sposobami działania nie zdobędziecie nowych fanów. Przynajmniej wśród dorosłych ludzi.
User avatar
Wojtek25
Posts: 166
Joined: 13 Aug, 2011 18:31

Post by Wojtek25 »

Chyba pomyliłeś Belzebuba z Awake , w Belzebubie nie ma żadnego nowego stwora (podmienonego)
Just another guy , who love endless dungeons , weird huh?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Uwaga - cały ten offtopic dotyczący belzebuba wydzielę do osobnego wątku bo odbiegliśmy od tematu.

Informuje tak na wszelki wypadek, jakby się ktoś miał obrazić :twisted:
User avatar
makaron_05
Posts: 32
Joined: 28 Feb, 2015 14:31

Post by makaron_05 »

Chyba pomyliłeś Belzebuba z Awake , w Belzebubie nie ma żadnego nowego stwora (podmienonego)
Ja już naprawdę nie chcę zaczynać na nowo dyskusji, którą trochę wyżej szeroko opisałem. Krótko więc.

Image

Ten koleś zaznaczony zieloną strzałką nie występuje w Diablo1 w Piekle. W całej grze nie ma nawet jednego takiego. Jest dopiero produktem Sierry z Hellfire. :)
I jak bym wiedział, że rozpęta się taka afera, to w ogóle bym tego tematu nie zaczynał.
Uwaga - cały ten offtopic dotyczący belzebuba wydzielę do osobnego wątku bo odbiegliśmy od tematu.

Informuje tak na wszelki wypadek, jakby się ktoś miał obrazić :twisted:
A wydzielaj sobie gdzie chcesz. :) Nikt się tu nie obraża, tylko niektórzy wątpią w sens zadawania prostych pytań, bo zaraz wyskoczy jakiś fanboj i będzie na zasadzie ja o zupie a on o doopie. Albo odwrotnie jak wolisz. :)
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Gold Viper (Złota Żmija) występuje na poziomach 13-14 i jest oryginalnym potworem z Diablo. Tu masz Spis wszystkich stworków wraz z podziałem na Diablo i Hellfire. http://diablo1.ovh.org/?potwory,14
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Dokładnie, te żmije są w oryginalnym "Diablo". No i od kiedy żmija to robak skoro to gad?! Jeszcze napisz, że o tego "robaka" cała wojna to padnę ze śmiechu, bo żmije należą do (a kij zacapsuję) GADÓW !!!
Image
User avatar
makaron_05
Posts: 32
Joined: 28 Feb, 2015 14:31

Post by makaron_05 »

Gold Viper (Złota Żmija) występuje na poziomach 13-14 i jest oryginalnym potworem z Diablo.
Mea culpa. Przyznaję się do błędu. :)
żmije należą do (a kij zacapsuję) GADÓW !!!
Słusznie. Ale nie jesteśmy na forum herpetologicznym. ;) Występujące u Sierry pająki i skorpiony też nic wspólnego z robakami nie mają, bo należą do pajęczaków. Ale potocznie określa się je mianem robactwa. :)
Wybacz skrót myślowy. Następnym razem w rozmowie z Tobą będę używał ścisłej, biologicznej terminologii. :)

Wracając na moment jeszcze do Andariel (i tylko jej, a nie żadnych innych postaci co sugerujesz ), oczywiście w Bezlbubie, moim zdaniem warto wymienić jej postać. Obecnie jest to tylko jeden z szeregowych sukkubów, jakich dziesiątki spotkamy w Piekle. A Andariel jest jedna i niepowtarzalna i chyba tak powinna wyglądać.
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Nie dla nowej Andariel w wersji HD! Zgłaszam veto :P
Image
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 91 guests