Brak kowadła

Diablo 1 HD, codename Belzebub - General forum.
Locked
User avatar
makaron_05
Posts: 32
Joined: 28 Feb, 2015 14:31

Brak kowadła

Post by makaron_05 »

Na dziesiątym poziomie zabiłem kowala. Ciężko poszło, załatwił mnie trzy razy, zanim wykończyłem gnoja. :) Jednak kowadła jak już padł, nie wyrzucił. Przeszukałem cały poziom ale nie znalazłem.
Co zrobiłem źle?
User avatar
MasterBLB
Posts: 48
Joined: 04 Oct, 2014 11:37

Post by MasterBLB »

Kowal nie wyrzuca kowadła.Stoi ono na wysepce pośrodku jeziorka lawy - to jest to miejsce,skąd cię on zaatakował kiedy się zbliżyłeś.
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Ach już nie pamiętam, ale we wcześniejszych wersjach "Belzebuba" w które zapewne nie graliście to właśnie The Smith upuszczał kowadło, co opisałem w opisie zadań dokładnie tutaj:

http://awake.diablo1.eu.org/opis-zadan- ... -t394.html

Nie grałem już długo w "Belzebuba" więc nie śledziłem, aż tak zmian ale widzę, że ta kwestia jest w moim temacie do poprawki za co serdecznie dziękuję.

Teraz jest znacznie łatwiej bo: wystarczy kowadło "ukraść" za pomocą telekinezy i nie trzeba zabijać Smitha. Jednak warto bo zawsze jest szansa, że coś wartego uwagi dropnie z niego.

P.S. Noktis mógłbyś mi włączyć możliwość poprawki mojego tematu z zadaniami, bo jest zablokowany? Z góry dziękuję!
Image
User avatar
makaron_05
Posts: 32
Joined: 28 Feb, 2015 14:31

Post by makaron_05 »

Właśnie oparłem się na twoim opisie Obishedo. :) Warto to poprawić, bo trochę wprowadza w błąd.

Dziękuję za podpowiedzi.
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Tak, przepraszam, mój temat odnośnie zadań jest z 10 marca 2014 r. czyli był opublikowany ponad rok temu. Od tamtej pory niektóre rzeczy związane z zadaniami zmieniły się. Wszystkie zadania opisywałem grając jeszcze w wersję alpha. Jeśli Noktis odblokuje mi temat od razu poprawię! Prosiłbym tu też wszystkich użytkowników forum o to żeby zgłaszali wszelkie błędy w opisach zadań. Ja tam żadną alfą i omegą nie jestem więc mam prawo do pomyłek. Dumny jestem natomiast z tego, że korzystacie z tej ściągawki i Wam się do czegoś przydaje. Trochę nad tym kiedyś siedziałem i w końcu postanowiłem opublikować, żeby Wam służyło.
Image
User avatar
makaron_05
Posts: 32
Joined: 28 Feb, 2015 14:31

Post by makaron_05 »

Zrobiłeś kawał dobrej roboty z tym opisem zadań. :) Rzecz naprawdę bardzo przydatna i ułatwia grę osobom, które po raz pierwszy idą przez Diablo HD.

Przy okazji może też warto dopisać jak temat zostanie odblokowany, gdzie mniej więcej szukać siedliska Andariel?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Obishedo, temat został odblokowany.
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Dziękuję. Poprawione.
Image
User avatar
InSorteDiaboli
Posts: 16
Joined: 15 Feb, 2015 15:59

Post by InSorteDiaboli »

makaron_05
Zrobiłeś kawał dobrej roboty z tym opisem zadań. Smile Rzecz naprawdę bardzo przydatna i ułatwia grę osobom, które po raz pierwszy idą przez Diablo HD.

Przy okazji może też warto dopisać jak temat zostanie odblokowany, gdzie mniej więcej szukać siedliska Andariel?
Jest tylko jedno miejsce - tam gdzie w oryginale siedział pod drzewem Wirt, w bezleubie po zejściu w odpowiedni poziom lokacji ( 10 - 12 ) otrzymasz zadanie z Andariel. Otworzy się underground passage. P.s. Uwaga na Boner'a ;)
Diablo II Classic Europe player.
InSorteDiaboli@jsp
User avatar
makaron_05
Posts: 32
Joined: 28 Feb, 2015 14:31

Post by makaron_05 »

Jest tylko jedno miejsce - tam gdzie w oryginale siedział pod drzewem Wirt, w bezleubie po zejściu w odpowiedni poziom lokacji ( 10 - 12 ) otrzymasz zadanie z Andariel. Otworzy się underground passage. P.s. Uwaga na Boner'a ;)
Dzięki. :)
Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 92 guests