Klejnoty

Diablo 1 HD, codename Belzebub - General forum.
Post Reply
User avatar
InSorteDiaboli
Posts: 16
Joined: 15 Feb, 2015 15:59

Klejnoty

Post by InSorteDiaboli »

Gram juz jakiś czas, mam mase przepisów na ulepszanie ale nie wypadaja mi żadne klejnoty, co jest nie tak ?
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

Tak. Nie Salvage'ujesz przedmiotow blue+ na kowadle.
User avatar
InSorteDiaboli
Posts: 16
Joined: 15 Feb, 2015 15:59

Post by InSorteDiaboli »

Można jaśniej ?
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Należy iść do Griswolda i na jego kowadle zwanym Anvil of Fury niszczyć przedmioty, które są niepotrzebne. Z nich powstają potrzebne składniki do wyworzenia itemu z receptury. Obowiązkowo musisz zaliczyć quest z kowadłem.
Image
User avatar
InSorteDiaboli
Posts: 16
Joined: 15 Feb, 2015 15:59

Post by InSorteDiaboli »

Dzięki bardzo ! Teraz się trochę z tym pobawię. Swoją drogą myślałem, żę będzie jakieś podforum na D2jsp, ale nic tam nie słyszałem, a szkoda bo to największe zbiorowisko fanów Diablo i nie tylko. Troche już przeszedłem więc gdyby ktoś miał jakieś pyania - pisac śmiało !
warglad
Posts: 28
Joined: 06 Dec, 2014 13:00
Location: Polska

Klejnoty!

Post by warglad »

Ja mam swoje klejnoty zawsze przy sobie!!
User avatar
InSorteDiaboli
Posts: 16
Joined: 15 Feb, 2015 15:59

Post by InSorteDiaboli »

Zastanawiam się, jak duża jest szansa na craftnięcie czegoś dobrego, I co najlepiej craftować. Póki co same gówna mi wychodzą ..
Diablo II Classic Europe player.
InSorteDiaboli@jsp
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

Formuł poniżej req 50clvl nawet nie ma co tykać. Lepiej wyjdziesz na rare, uniq, set itemach, nawet tych często padających niż na low level crafcie.
User avatar
Rota
Posts: 109
Joined: 05 Aug, 2014 15:49
Location: Slavica

Post by Rota »

riesa dobrze gada, dodajmy tylko to, że można "oszukując" craftować sobie w nieskończoność i z formułkami na niższe ilvl serio ta nieskończoność nie starcza na zrobienie czegoś przydatnego :D
User avatar
InSorteDiaboli
Posts: 16
Joined: 15 Feb, 2015 15:59

Post by InSorteDiaboli »

Tak też czułem .. A ja głupie przez nieuwagę wrzuciłem sztylet zakarum, nie mogę go odżałować :cry:
Diablo II Classic Europe player.
InSorteDiaboli@jsp
Wormek
Posts: 61
Joined: 11 Aug, 2014 0:12

Post by Wormek »

Rota, pytam jedynie z ciekawości, bo oszukiwanie w grach i tak nie sprawia mi przyjemności, ale co masz na myśli mówiąc 'oszukiwanie na crafcie'? (tzn w jaki sposób?)
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Image
User avatar
Rota
Posts: 109
Joined: 05 Aug, 2014 15:49
Location: Slavica

Post by Rota »

Post Noktisa wszystko wyjaśnił, nie powiem dokładnie jak się da oszukiwać bo da się też dropić masowo uniq, sety i rare'y ale gra by się zrobiła nudna jakbym wszystkim powiedział o co chodzi. Jedyne to co Ci powiem to, że po prostu oszukując można craftować za darmo w nieskończoność :P Mogę nagrać jedynie filmik, który pokazuje jak to działa ale będzie to widać tylko w grze natomiast sposób pozostanie tajemnicą.

Oczywiście jeżeli właściciel moda się zgodzi :)
User avatar
InSorteDiaboli
Posts: 16
Joined: 15 Feb, 2015 15:59

Post by InSorteDiaboli »

Wysłany: 22 Lut, 2015 13:06
Post Noktisa wszystko wyjaśnił, nie powiem dokładnie jak się da oszukiwać bo da się też dropić masowo uniq, sety i rare'y ale gra by się zrobiła nudna jakbym wszystkim powiedział o co chodzi. Jedyne to co Ci powiem to, że po prostu oszukując można craftować za darmo w nieskończoność Razz Mogę nagrać jedynie filmik, który pokazuje jak to działa ale będzie to widać tylko w grze natomiast sposób pozostanie tajemnicą.

Oczywiście jeżeli właściciel moda się zgodzi Smile
Nic nie pokazuj ! Zepsujesz wszystkim radość z gry. Jako przykład podam - nie tak dawno w D2 można było kopiować sojki w kostce a z nich transmutować przedmioty o odpowiednim ilvl osiągały maxymalne staty. Kilku znajomych ( Nie, nie wymienię kto ) osiągnęli absolutną perfekcję " tworząc " przedmioty o których się nie śniło wszystkim graczom. Tym samym nastąpił przełom i odeszło ok 35% graczy. Rozumiesz ? Osiągneli co mieli i poszli. Nie dajmy się znudzić graczom na nowym wypasionym modzie.
Diablo II Classic Europe player.
InSorteDiaboli@jsp
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests