Unikalna szata dla maga

Diablo 1 HD, codename Belzebub - General forum.
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

No cóż... skoro wybrałeś drogę na skróty to mogę rzec, że źle wybrałeś. Mogłeś grać swobodnie swoim magiem i zbierać mu expa oraz itemy i wcześniej czy później zaczęłyby lecieć Ci fajne ciuszki ale wolisz grać "gotowcem". Nie wiem jaki jest sens takiego grania. Usprawiedliwiasz się, że skasujesz postać ale co z tego skoro już wszedłeś w drogę z której się nie wraca (czitowanie, kopiowanie itp.)
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Jeśli ktoś oszukuje na singlu, to tym bardziej takich ludzi trzeba omijać szerokim łukiem w wersji multi o ile taka powstanie. Dotyczy to zarówno tego, kto udostępnia publicznie pliki jak i tego kto je pobiera.
User avatar
MasterBLB
Posts: 48
Joined: 04 Oct, 2014 11:37

Post by MasterBLB »

Wybaczcie panowie,ale dramatyzujecie jakby nie wiadomo co się działo.

Chcę po prostu odzyskać to co straciłem,i tyle.Nie więcej nie mniej.A nawet jakbym naściągał sobie gotowych postaci 60lv,hex edytor do save'ów i pełną kolekcję legend,to też nikomu nic do tego - póki gra jest single player.

Od razu uspakajam,mnie multiplayer Diablo nigdy nie rajcowało,do zabawy w MMO mam War Thundera.

Tak jeszcze tylko Noktisowi nadmienię,że jakby z systemem save'ów nikt nie grzebał,to tematu w ogóle by nie było.

Jeśli chcecie być coś pomocni,to chociaż dajcie znać,na którym poziomie lochów albo w jakiej miejscówce najlepiej jest Wisdom's Warpa szukać.
preston
Posts: 16
Joined: 10 Mar, 2009 12:36

Post by preston »

podaj maila to może się ktoś zlituje:-).
User avatar
MasterBLB
Posts: 48
Joined: 04 Oct, 2014 11:37

Post by MasterBLB »

User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Ech... Brak słów, to wszystko napędza się taką prędkością, że niedługo przyjdzie czekać, aż pojawią się tematy: "Proszę o save wszystkich klas na 60 levelu z całym wyposażeniem"... Apokalipsa...
Image
User avatar
MasterBLB
Posts: 48
Joined: 04 Oct, 2014 11:37

Post by MasterBLB »

Wielkie dzięki dla prestona za poratowanie mnie,i Wojtka25 za próbę,jaką podjął.
Co prawda,stracona przeze mnie szata miała bonusy do Firebolta i Darkpacta,i 2 many/s regeneracji,ale uznam to za konsekwencje braku zrobienia kopii zapasowych postaci.

Do Obishedo i Noktisa zaś - nie ma co lamentować panowie.Każdy bawi się tak,jak mu dobrze.Niektórzy np nie mają czasu rozwijać i ubierać postaci do 60 poziomu,i proszą o gotowe.
Tracą co prawda całą zabawę w poznawanie gry kawałek po kawałku,wymyślanie sposobów pokonania szczególnie trudnych bossów,oraz radość,kiedy wypadnie nieznany wcześniej unikatowy przedmiot.Niemniej,jest to ich decyzja którą należy uszanować nawet,jak się z nią nie zgadzacie.
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

^^ MasterBLB:

https://www.youtube.com/watch?v=oxiJrcFo724

^^
tyle co mam do powiedzenia w tej sprawie...
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

@MasterBLB litości...


@Obshedo, sprawdź sobie czasem maila.
warglad
Posts: 28
Joined: 06 Dec, 2014 13:00
Location: Polska

Post by warglad »

Pamowie, ja zgadzam się z MasterBLB. Każdy bawi się jak lubi i chce. Z mojego doświadczenia powiem, że fajnie gra się w belzebuba do poziomu drugiego czyli nightmare, bo później jak dla mnie gra przez swoją trudność staje się męcząca, gra się w za dużym stresie. Ale to tylko moje zdanie.
Locked

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 98 guests