Unikalna szata dla maga

Diablo 1 HD, codename Belzebub - General forum.
User avatar
MasterBLB
Posts: 48
Joined: 04 Oct, 2014 11:37

Unikalna szata dla maga

Post by MasterBLB »

Cześć koledzy

Przypadkiem,podczas zapoznawania się z systemem rzemiosła zniszczyłem sobie unikatową szatę dla maga :/

Czy ktoś z graczy miałby ją na zbyciu?Niestety,nie kojarzę nazwy - na pewno nie Night's Cape,ściągałem postacie innych graczy i widziałem,że to nie ta.Ale za to wygląd graficzny miała identyczny,tylko że w tonacji szaro-popielatej.Ale kojarzę częściowo parametry:

+19 magic
-6 vitality
+5% to all resistances
Regenerates 2 mana per 5 secs

Tak jakoś to szło.

EDIT:
Przypomniałem sobie nazwę,to Wisdom's Warp.

Z góry dziękuję za pomoc,i jakby co służę swoimi postaciami
Last edited by MasterBLB on 24 Jan, 2015 23:42, edited 2 times in total.
User avatar
Wojtek25
Posts: 166
Joined: 13 Aug, 2011 18:31

Post by Wojtek25 »

Pamiętasz może gdzie ją wydropiłeś? Mógłbym spróbować ci ją dropnąc ;)
Just another guy , who love endless dungeons , weird huh?
User avatar
MasterBLB
Posts: 48
Joined: 04 Oct, 2014 11:37

Post by MasterBLB »

Gdzieś nisko,od 6 do 10 poziomu lochów normala.
A najprawdopodobniej w Chamber of Bones albo Wyrms' Nest koło Farnhama
User avatar
Wojtek25
Posts: 166
Joined: 13 Aug, 2011 18:31

Post by Wojtek25 »

Wygrinduje , jak mi się uda :)
Just another guy , who love endless dungeons , weird huh?
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

MasterBLB

Po 1: Ta szata to złom i nie widzę sensu noszenia jej... Mag na poziomach normal, nightmare czy hell poradzi sobie bez problemów więc jeden diabeł jaką zbroję założysz
Po 2: Znowu kwitnie nam proceder proszenia o kopiowanie, dawanie itemów...
Po 3: Sam sobie nawarzyłeś piwa to teraz je wypij!
Image
User avatar
MasterBLB
Posts: 48
Joined: 04 Oct, 2014 11:37

Post by MasterBLB »

ad 1) Może i złom,ale ładnie wyglądała,i do tego była użyteczna.
ad 2) Raz,że prośbę o jeden,w dodatku niskopoziomowy przedmiot chyba trudno nazwać rozkwitającym procederem,a dwa,uj ci do tego,jak gracze ubierają swoje postacie.
ad 3) Cóż,nie ja usunąłem z oryginalnego Diablo 1 normalnego save'a,ani nie ja dodałem całkiem nie występujące nigdy wcześniej rzemiosło bez odpowiedniego,wyczerpującego opisu ani w grze ani na forum.

EDIT:
Zmodyfikowałem pierwszy post,na pewno nie chodzi o Night's Cape
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

Ad 1) Zgadzam się z Obim. Pierwsze lepsze żółte więcej daje niż to.
Ad 2) Jakbyś czytał dokładniej forum to byś znał problem a nie z 'ujami' wyskakiwał.
Ad 3) Serio szczegółowa instrukcja ci potrzebna by wiedzieć, że z craftu nie dostaniesz dwóch przedmiotów (oryginalnego i craftowego) jak mówi, że dostaniesz jeden? Craft tu jest intuicyjny. Jeśli nie masz intuicji...

Do pierwotnej wypowiedzi Obi dodałbym jedno:

4) Ten śmieć tak często leci, że nie powinieneś nie mieć problemów ze znalezieniem go znowu samemu.
User avatar
MasterBLB
Posts: 48
Joined: 04 Oct, 2014 11:37

Post by MasterBLB »

Tylko,że owego "pierwszego lepszego" żółtego przedmiotu nie mam.Skalę nędzy ekwipunku chyba dość dobrze obrazuje fakt,że stratę Wisdom's Warps traktowanego przez Was jako śmieć uważam za na tyle bolesną,by prosić was o pomoc w odzyskaniu.

I tak,owszem,jest potrzebna,tak jak np przyklejony spis zadań.Bo tak się składa,że się niedawno na forum pytałem o craft,i z odpowiedzi zrozumiałem,że właściwości z craftu dodają się do wstawionego przedmiotu,a nie,że jest on niszczony.
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

No to to już jest problem twojego rozumienia języków zza paru miedz. W każdych grach h'n's craft rozwala pierwotny przedmiot w przeciwieństwie do enchantu. Wątpię żeby Belzebub był twoim pierwszym hack'n'slashem stąd taki ton. Z twojego postu wynika, że jesteś przynajmniej na dlvl10. I serio nic żółtego z +mag nie znalazłeś? Statystycznie niemożliwe nawet będąc pechowcem. Poza tym jak to Obi powiedział. Na normalu mag z byle pancerzem przejdzie ten poziom trudności a wręcz skłonny jestem powiedzieć, że i bez pancerza sobie ładnie poradzi.
Wormek
Posts: 61
Joined: 11 Aug, 2014 0:12

Post by Wormek »

Piszę tutaj, żeby specjalnie nie zakładać nowego wątku.

Od kilku dni nie działa mi Kronika Noktisa: http://diablo1.ovh.org Wam również?
User avatar
MasterBLB
Posts: 48
Joined: 04 Oct, 2014 11:37

Post by MasterBLB »

@Wormek
Mi też nie.Acha,zakładanie nowych tematów jest na pewno właściwsze niż pisanie od rzeczy w istniejących.

@riesa & Obishedo
To zdziwcie się,ale nie mam nic porównywalnego.Ot jakieś śmieci magic +5 tylko...
Ale prawdziwym powodem,dla którego mi tej szaty żal było +19 magic,co się przydawało jak cholera do czytania ksiąg.
Dlatego skoro mówicie,że to śmieć i często wam leci - następnym razem nie złomujcie,tylko oddajcie potrzebującemu.
preston
Posts: 16
Joined: 10 Mar, 2009 12:36

Post by preston »

Nightscape ma all attributes i +magic zależne od lvl i + do losowych czarow. Wisdom to crap i na prawde nie ma sensu tego nosic.
User avatar
MasterBLB
Posts: 48
Joined: 04 Oct, 2014 11:37

Post by MasterBLB »

@preston
Wielce możliwe,ale Nightscape mi nie wypadło póki co,a Wisdom owszem.

No nic,ściągnąłem sobie jakąś gotową postać maga na 44 poziome którą ktoś tu na forum umieścił z 222% MF,i robię runy po normalu na Chamber of Bones i Lost Treasure.Może w końcu wypadnie jedna albo druga.
preston
Posts: 16
Joined: 10 Mar, 2009 12:36

Post by preston »

PM nie działa tutaj także nikt ci i tak nie przesle niczego. Jedynie przez e-mail.
No jak sciagnales postac to pewnie ma eq
User avatar
MasterBLB
Posts: 48
Joined: 04 Oct, 2014 11:37

Post by MasterBLB »

Są jeszcze różnakie dropboxy,czy sendfile.pl itd

Niestety,choć przedmiotów ta postać ma sporo,w tym i szaty dla maga,to nie ma tej co poszukuję.A używanie czegoś,czego sam nie znalazłem nie sprawia mi radochy - więc te wszystkie Victor's Silk i podobne leżą sobie w skrzynce.Zaś samą tą postać pewnie wywalę jak znajdę,czego poszukuję.
Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 83 guests