Co stało się po upadku Tristram?

Offtopic
Post Reply
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Co stało się po upadku Tristram?

Post by Obishedo »

Generalnie nie chodzi o to co stało się z samym Tristram, bo to możemy zobaczyć w "Diablo II" oraz "Diablo III". Pytanie co stało się z bohaterami pierwszej części, którzy przebywali w mieście. Chodzi o NPC oraz postacie, którymi graliśmy.

FARNHAM - pijak, który podobno nie jedno widział i przeżył jest jednym z bossów z D3. Występuje w zleceniu Przeklęta Piwnica na Starych Ruinach w akcie 1.

GRISWOLD - kowal, u którego możemy kupić itemy a także je naprawiać. Jego również spotkał taki los co Farnhama. W D2 chodzi on po Tristram, kiedy ratujemy Caina. Griswold jest wtedy przeklęty i staje nam na drodze.

CAIN - nasz mentor, który opowiada nam historię Horadrimów. Będzie nam towarzyszyć do trzeciej części "Diablo", gdzie w akcie 1 zostanie zabity przez wiedźmę Mahdę - przywódczynię Sabatu.

GILLIAN - urodziwa barmanka, która samotnie zajmować się będzie dzieckiem Adrii - dziewczynką o imieniu Leah. Później Leą będzie zajmować się Cain.

ADRIA - wiedźma sprzedająca książki, laski, zwoje i eliksiry. Pojawia się dopiero w D3, gdzie spotyka swoją córkę Leah - owoc miłości z Aidanem (synem Króla Leoryka).

WIRT - chłopiec bez nogi, sprzedający potężne artefakty. W D2 podczas zadania z ratowaniem Caina odnajdujemy jego zwłoki, z których wypada noga potrzebna do otwarcia tzw. Sekretnego Krowiego Poziomu.

PEPIN - miejski znachor. Nie znalazłem informacji co stało się z nim potem

OGDEN - karczmarz. Również nie znalazłem informacji co stało się z nim potem

Postacie którymi graliśmy

WARRIOR - główna postać D1. Był synem Leoryka a miał na imię Aidan. Wyruszył do podziemi by szukać swojego brata Albrechta. Niestety nie znalazł go. Pokonał Pana Grozy i wbił w swoje czoło kamień dusz. Był to błąd albowiem wtedy demon opanował jego ciało. Jako Mroczny Wędrowiec poszukiwał w drugiej części "Diablo" Mefista i Baala. Ojciec Leah.

ROGUE - łotrzyca. W D2 prawdopodobnie jest to Krwawa Orlica

SORCEROR - mag. W D2 prawdopodobnie spotkamy go w Tajemnym Sanktuarium jako Demonologa.

Ktoś wie co stało się z Pepinem i Ogdenem?
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Daria
Posts: 18
Joined: 06 Feb, 2014 22:57
Location: Warszawa

Post by Daria »

Ale Gillian nie mogła zginąć, skoro jak Obishedo mówi, będzie się ona zajmowała Cainem do jego śmierci i dzieckiem Adrii i Aidana w Diablo 3.

Szkoda mi w sumie Wirta, który był zakochany w Gillian. To miłość, która nie mogła się spełnić... Ciekawa jestem czy Gillian wiedziała, że Wirt się w niej podkochuje :)
A co się stało z Gardą? To żona Ogdena, współwłaścicielka Karczmy Wschodzącego Słońca :D

Co do Łuczniczki i Maga z Diablo 1 to tylko jest domniemywanie, że są to Krwawa Orlica i Demonolog.

Wynika więc z tego wszystkiego, że co najmniej Gillian (oraz jej babcia, o której ona wspomina w Diablo 1 Hellfire) i Adria zdołały uratować się z Tristram, zanim te legiony demonów spaliły wioskę. Ogdena i Pepina uważa się za zaginionych. Zginęły co najmniej 2 osoby: Wirt i Griswold. Tak zakłada mój bilans.
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Zginęły co najmniej 2 osoby: Wirt i Griswold.
Zapomniałaś o moim ulubionym bohaterze... Farnham :)
Zapewne zginął bo po "Diablo III" biega już jako boss. Ale nie jestem pewny czy Griswold i Farnham zginęli, mogli po prostu stać się przeklęci i to nasz bohater musiał ich pokonać by w końcu dokonali żywota... Któż to wie...
Image
User avatar
Savrok
Posts: 146
Joined: 15 Jan, 2011 2:14
Location: Polska/Warszawa/Praga PN

Post by Savrok »

Farnham będzie głównym bossem w Diablo 4 na swej farmie...
Tungle ACC : Fus
Diablo ACC : Bajadoz
Piszę po polsku bo lubię komunikować się w ojczystym języku a nie w "yngielskim".
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 80 guests