Multi w pojedynkę

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
Fog
Posts: 17
Joined: 10 Sep, 2014 21:37
Location: Hell

Multi w pojedynkę

Post by Fog »

Zdarzyło mi się przeczytać kilka wątków, porównania: sp vs mp i mam pytanie.

Da się przejść w pojedynkę łotrzycą mp? Wiem, gra będzie o wiele trudniejsza - jest mocno nastawiona na współpracę. Tylko czy nie będzie zbyt trudna by przejść tak ją całą albo niemożliwa do przejścia w niektórych momentach? W TH też planuję tak grać, z tego co udało mi się wyczytać owy mod jest trudniejszy od Awake, więc będzie jeszcze ciekawiej.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Spokojnie możesz grac samotnie w trybie multiplayer, jak będziesz miał jakieś trudności na nightmare to zawsze możesz sobie podexpić na normalu.
Fog
Posts: 17
Joined: 10 Sep, 2014 21:37
Location: Hell

Post by Fog »

Tylko czy z hell też tak sobie można poradzić w pojedynkę?
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Na moim YouTubowym kanale poszukaj moich filmików z "The Hell". Być może Ciebie to zmobilizuje a być może nie...

Co do pytania: tak da się przejść "The Hell" w pojedynkę. Mnie się udało tylko paladynem przejść całą grę, było strasznie ciężko na poziomie Doom, gdzie potwory biją strasznie. Gdybym miał porównać "Awake" z "The Hell" to stwiedzam jednoznacznie, że "Awake" jest bardzo łatwiutkie względem modu Mordora. Ale względem różnych bajerów to jednak mod Noktisa wygrywa. Ostatni patch znacznie poprawił moda. Zaimplementowanie "Torcha" zmieniło mod o 180 stopni.
Image
Fog
Posts: 17
Joined: 10 Sep, 2014 21:37
Location: Hell

Post by Fog »

Szczerze to nie lubię łatwych gier czy ułatwiania sobie życia, dlatego zamierzam grać na mp gdzie jest jeszcze trudniej. Oczywiście oba mody przetestuję i postaram się przejść. W The Hell zagram sobie zabójczynią dla odmiany i zastanawia mnie jaki będzie jej żywot...
Na moim YouTubowym kanale poszukaj moich filmików z "The Hell". Być może Ciebie to zmobilizuje a być może nie...
Zerknę sobie w wolnym czasie. Dla mnie ważna jest możliwość ukończenia samotnie więc mimo wszystko spróbuję.

Mi chodziło o poziom trudności w pytaniu, a nie o moda, ale dzięki za rozjaśnienie. :)
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

@Obishedo, bo Awake nie jest dla hardkorowców tylko dla ludzi :)

Co do poziomu Hell, to wszystko zależy od tego jakimi będziesz dysponował przedmiotami.
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Noktis wrote:@Obishedo, bo Awake nie jest dla hardkorowców tylko dla ludzi :)

.
A niby "The Hell" to dla hardkorowców jest? Uważam, że TH jest łatwiejszy od "Belzebuba". Wg mnie "Belzebub" to jest obecnie największy hardkor...
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Tak uważam :-) to żeby zrobić Awake hardkorowe np. na poziomie trudności Hell to nie problem, wystarczy ze zmienię kilka wzorów kalkulujących dane, ale nie chce robić jakiegoś ultra trudnego moda. I tak jest znacznie trudniejszy od zwykłego Diablo 1.
User avatar
Savrok
Posts: 146
Joined: 15 Jan, 2011 2:14
Location: Polska/Warszawa/Praga PN

Post by Savrok »

Potwierdzam że Belzebub to najbardziej hardkorowy Mod.
Mi osobiście się podoba poziom trudności w TH bo zanim nazbiera się najlepsze przedmioty to gra ostro da ci w kość, a potem jest już łatwiej ale wciąż trudno.

Co do Belzebuba to nie ważne jaki masz setup bo gra i tak sponiewiera, dla mnie poziom trudności jest przesadzony i przekombinowany no ale to nie jest jeszcze gra skończona i pewnie Marsky dopiero będzie to balansował.

Jeśli chodzi o Awaken Noktisa to grało się całkiem miło w ten mod kilka lat temu, ale jeszcze wtedy nie znałem The Hell, które obiektywnie uważam za trochę lepsze pod względem P v M, zaś P v P dalej rządzi Awaken jeśli chodzi o mody.

Ciekawy jestem tej wersji 7.0 bo jak wyjdzie to nie omieszkam zagrać ponownie w Awake [po kilku latach]
Tungle ACC : Fus
Diablo ACC : Bajadoz
Piszę po polsku bo lubię komunikować się w ojczystym języku a nie w "yngielskim".
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests