Postawic bota

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Monoceror
Posts: 6
Joined: 14 Mar, 2008 19:16

Postawic bota

Post by Monoceror »

Witam.

Noktis, może byś bota postawił na D1 BN pol-1, przekierowującego na moda? Skoro stoi server, nie ma czitów, to co oni tam jeszcze robią?

Ja jestem zainteresowany modem, z racji tego, co oferuje.
Jak ktoś jest chętny do gry, to dajcie mi znac na gg: 5800360.
Narazie startuje od 0.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Co oni tam robią dobre pytanie ;] To co zwykle czyli, wbijają na kanał, minimalizują Diablo i robią coś innego :wink: A tak na poważnie, to z tym botem nie jest zły pomysł, ja jednak nigdy nie bawiłem się z botami, Może Gut, by postawił bo chyba często na bocie siedzi, albo kto inny. Ja na Pol-1 ostatnio żadko bywam, prawie w ogłoe nie wchdze na BN.

Monoceror najlepiej jest zaczynać od 0 i dobijać samemu do 30 lvl ;] Jak osiągniesz ten poziom to powpisuj sie gdzie trzeba (jeśli chcesz) ;p

Aha, no i jak nie masz z kim grać to zagadaj do członków AW
Monoceror
Posts: 6
Joined: 14 Mar, 2008 19:16

Post by Monoceror »

No dzięki.

Zatem pogadaj z Gutem, niech postawi bota i rozkręcamy impreze.

Ja zakładam z Devo moje OpN na Awake. Będziemy pierwszym klanem.
Monoceror
Posts: 6
Joined: 14 Mar, 2008 19:16

Post by Monoceror »

Kolejna sprawa, która mnie nurtuje to: ilu graczy jest w stanie udźwignąc server? Czy masz jakąś alternatywe, przypuszczając przybycie nowych graczy?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Chyba raczej Reaktywujesz OpN ;p Co do serwera to jest to serwer SC, i raczej nie powinno być problemów, Najwyżej Litwini nas wywalą ze serwera ;] Bo to ich serwer, ale póki co jeszcze sie nie przyczepili.
User avatar
Devondar
Posts: 8
Joined: 15 Mar, 2008 8:23

Post by Devondar »

@Noktis: to nie ma szans na jakiś polski serwer? Nie wiem, Białystok, Realm albo Twierdza? Bo wczoraj w okolicach 24-1 w nocy doskwierały lagi i to na pewno nie była wina mojego łącza ani komputera. Jeżeli chodzi o Bota, to program StealthBot o ile pamiętam się do tego nadaje :) ale ktoś musi mieć odpalonego kompa.

P.S. Nie mógłbyś zwiększyć wielkości avatarów do 100x100? :D

Pozdrawiam
„Jesteśmy tym, co o sobie myślimy.
Wszystko, czym jesteśmy, wynika z naszych myśli.
Naszymi myślami tworzymy świat”
Monoceror
Posts: 6
Joined: 14 Mar, 2008 19:16

Post by Monoceror »

Na classic diablo reaktywowalem OpN, a na modzie nigdy nie grałem, dlatego dopiero powstanie.

Co do bota. To musi zwracac uwage, jak chociazby nick: Awake-Mod.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Devondar wrote:@Noktis: to nie ma szans na jakiś polski serwer? Nie wiem, Białystok, Realm albo Twierdza? Bo wczoraj w okolicach 24-1 w nocy doskwierały lagi i to na pewno nie była wina mojego łącza ani komputera. Jeżeli chodzi o Bota, to program StealthBot o ile pamiętam się do tego nadaje :) ale ktoś musi mieć odpalonego kompa.

P.S. Nie mógłbyś zwiększyć wielkości avatarów do 100x100? :D

Pozdrawiam
Tylko powiedz czy mi ktokolwiek za darmo postawi serwer? Gadałem kiedyś z Mr Mag'iem no i nie był zbyt ochoczy, tzn aby postawić serwer to musi sporo osób grac w moda, a obecnie wygląda na to iż sporo gra ale na singlu. realm sie sypie.
Ten serwer na którym gramy w Awake to logi wcale nie sa tak duze, zazwyczaj serwer jest ok., no i w dodatku za darmo a litwini sie nie czepiają do graczy Awake (póki co)

Bot - chodzi o to że ja nigdy nie używałem tego typu programów, i nie znam się na ich konfiguracji, no i fakt , ktos musi miec włączony komp non stop,

Awatary - spróbuj wysłać avik o rozmiarach 100x100, jeśli nie będzie takiej mozliwości to napisz to zmienię ustawienia.
Monoceror
Posts: 6
Joined: 14 Mar, 2008 19:16

Post by Monoceror »

Lagi będą zawsze, tego nie unikniemy.

Ten litwinski server jest ok.
Nie przeszkadza im, bo graczy na raz, jest niewielu, zaledwie kilku. Choc statystycznie jest nas wielu.

Cóż, mogę miec tylko nadzieję, że projekt się rozwinie.
Generalnie, to dobrym pomysłem, byłaby reklama. Ludzie nie wiedzą nawet, że stoi server, że mozna pograc, że jest świetny mod...

Bot jest "jakimś" krokiem w tym kierunku...
Zresztą BNpol-1 opanowują powoli boty...
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Ten serwer ma wielu użytkowników bo tam Litwini sobie pykają, czasem można zauważyć że któryś wbija na kanał awake. ja tam wole do nich nie zagadywać, im mniej ich wie że tam gramy to tym lepiej
User avatar
Devondar
Posts: 8
Joined: 15 Mar, 2008 8:23

Post by Devondar »

To dobry pomysł Noktis, aczkolwiek jeżeli pewnego dnia na ten serwer wejdzie gracz z Polski i zacznie lamić to wtedy będzie problem... - tego się najbardziej obawiam.
„Jesteśmy tym, co o sobie myślimy.
Wszystko, czym jesteśmy, wynika z naszych myśli.
Naszymi myślami tworzymy świat”
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Co rozumiesz poprzez słowo "lamić"? Jeśli znajdzie się jakiś niezbyt normalny user to dotanie bana i tyle, tak przynajmniej mi sie wydaje, Bo co innego można zrobić?
User avatar
Devondar
Posts: 8
Joined: 15 Mar, 2008 8:23

Post by Devondar »

STORM_ERROR_INVAILD_PLAYER

nie mogę grać non top mi taki błąd wywala :( 6.2 v
„Jesteśmy tym, co o sobie myślimy.
Wszystko, czym jesteśmy, wynika z naszych myśli.
Naszymi myślami tworzymy świat”
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Devondar ten topic jest o bocie a nie errprach ;p

OK
Ten błąd wystepuje również w zwykłum d1 i nie wim czym jest powodowane. Być może majstrowałeś coś przy plikach. Nie wiem ja nie mam errorów.
User avatar
Devondar
Posts: 8
Joined: 15 Mar, 2008 8:23

Post by Devondar »

Nic nie majstrowałem, sprawa wygląda w taki sposób, że wywala mi go tylko i wyłącznie wtedy kiedy pisze i tylko na modzie, na zwykłym d1 nie
„Jesteśmy tym, co o sobie myślimy.
Wszystko, czym jesteśmy, wynika z naszych myśli.
Naszymi myślami tworzymy świat”
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests