Nowa Wersja

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Jedrek wrote:Pokusisz sie o podanie zmian jakie wnosi wersja 6.3c? <mysli>
Chyba jednak nie umiesz czytać. Przecież zmiany sa podane w newsie na stronie internetowej,
Ald696 wrote:Mam takie głupie pytanie - jak można się dostać na jeden z serwerów Awake?
DSDSDS wymaga hasła..
O jaki serwer Ci chodzi? O Battle.net?
Jedrek
Posts: 19
Joined: 06 Dec, 2008 11:23
Location: Łódź

Post by Jedrek »

Nie czytam tego co jest na stronie glownej, bo tam nic nie ma ciekawego. Nie wiedzialem, ze tam sobie zamiescisz ten opis. Myslalem, ze dasz to do odpowiedniego watku na forum... :/
arcyzuzel
Posts: 8
Joined: 04 Sep, 2008 19:42

Post by arcyzuzel »

mam 2 bardzo mnie trampujące pytanie i mam nadzieje ze ktoś na nie odpowie
1. czy istnieje ograniczenie przedmiotów przechowywanych w skrzynce, a jeśli jest ile ono wynosi
2. czy dałoby rade zrobić serwer mp także dla dodatku hellfire, fajnie było by pograć innymi postaciami niż ciągle tymi trzema :evil:
zapraszam na wspólna grę, w diablo awake, to ogłoszenie się nie przedawnia, jak jest ktoś chętny- niech pisze na gg, które jest podane w profilu
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

1. Nie sprawdzałem tego, poczytaj jeszcze na forum bo ktos cos pisal o itemach w skrzyni.
2. Jedynie przez Hamachi.
hondawawa
Posts: 3
Joined: 12 Aug, 2009 11:41

Post by hondawawa »

A czy można wprowadzić opcję 'WALK/JOG' tak jak ma to miejsce w dodatku Hellfire ? Znaczniej lepiej jest wtedy poruszać się po mieście.
Jeśli był poruszany ten temat to sorry za offtopa.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Kiedyś próbowałem ostawić "bieganie" w mieście tak jak w Hellfire, lecz nie pracowało to prawidłowo (obraz się trząsł) więc zrezygnowałem z tego.
Jeśli był poruszany ten temat to sorry za offtopa.
Pewnie był :)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests