Mag wielki problem

Diablo 1 HD, codename Belzebub - General forum.
Post Reply
eczek
Posts: 54
Joined: 15 Mar, 2014 17:27

Mag wielki problem

Post by eczek »

otoz zaczalem grac sobie magiem lvle idą szybko itd w zywotnosc nie daje nic

zalozylem te zbroje ktorą widac na ekranie i nie mogę grac ciagle padam (nawet nie moge jej zdjac)

Image

lvl niski dopiero zaczalem to nie problem ale problemem sa przedmioty przezucilem sobie wszystko co mialem dla maga w tym 16 czy ileś tam ksiazek z apokalipsą szkoda troche...

da sie jakos zagrac tą postacią? (sciagnac ten nieszczesny armor...)

pzdr
User avatar
Rota
Posts: 109
Joined: 05 Aug, 2014 15:49
Location: Slavica

Post by Rota »

Polecam Ci zrobic nowego maga, jak chcesz to moge Ci sam zrobić maga i nabić nim szybko posiadany poziom. Który masz poziom?

e/ Jeżeli chodzi o przedmioty to możesz też podac listę gearu który nosisz, na pewno znajdę zestaw dla Ciebie mam bardzo dużo unikatów a widzę, ze i ty je nosisz :P
eczek
Posts: 54
Joined: 15 Mar, 2014 17:27

Post by eczek »

heh no wlasnie te itemy co mialem na sobie to i tak tymczasowe :(

arch mage crafty mialem(mam) w skrzyni archona zlotego okulusa itd zbierane jakis czas....

no nic moze w nastepnej łatce bedzie to naprawione

jak pisalem lvlel to nie problem gorzej ze skrzynią
BrightLord

Post by BrightLord »

Wyslij mi postac na priv to ci naprawie.

Nie chce mi się hotfixowac tego bo w wersji multi to się już nie ma prawa zdarzyć.
eczek
Posts: 54
Joined: 15 Mar, 2014 17:27

Post by eczek »

poszło swoją drogą to padanie w miescie to dosyć glupie jest :evil:

wersja multi niebawem? bedzie to cos ala battle.net z klasycznej jedynki + priv serw?
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Problem został opisany jednak ja postanowiłem go sfilmować, żeby każdy wiedział jak to wygląda:

https://www.youtube.com/watch?v=BtxLIkx ... e=youtu.be

W "Belzebubie" działa to tak, że jak mamy HP na minusie to giniemy w mieście po każdym wznowieniu gry. Możemy także zrobić "New Game" i wejść znowu do gry ale nie łudźcie się, że pożyjecie... W zwykłym "Diablo" problemu nie było, gdyż postać nie umierała. Zgon w mieście mógł nastąpić jedynie gdy nasz bohater wypił miksturkę co daje życie (czerwona i żółta).
Image
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 99 guests