CD / BEZ CD

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
deepgreen
Posts: 4
Joined: 12 Jan, 2009 0:28

CD / BEZ CD

Post by deepgreen »

witam !

po kilku latach przerwy zacząłem sprawdzać czy cos sie w ogole dzieje koło diablo 1 i trafilem tu bo chyba tu własnie sie najwięcej aktualnie dzieje.
ku mej nieopisanej radości z rozpoznania wstępnego wynikało ze usunięte zostało największe nieporozumienie w d1 czyli duplikowanie.

Teraz pytanie.

czy w ten dodatek dam rady pograć bez CD ?
GG 6153964
quakeworld alive
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Witaj deepgreen

Obecnie nie ma takiej możliwości, jesli chcesz grac bez CD to jedynie przy pomocy obrazu płyty CD. Ja i wiele innych osób gra właśnie z obrazu ISO. Może jeszcze zrobię jakiegoś plugina, który umożliwiałby grę No CD.

Przy okazji zapraszam do gry na naszym prywatnym serwerze battle.net.
deepgreen
Posts: 4
Joined: 12 Jan, 2009 0:28

Post by deepgreen »

Noktis wrote:
jesli chcesz grac bez CD to jedynie przy pomocy obrazu płyty CD. Ja i wiele innych osób gra właśnie z obrazu ISO. Może jeszcze zrobię jakiegoś plugina, który umożliwiałby grę No CD.
aktualnie w kompie nie mam w ogole stacji CD i przy wszystkim działam na obrazach. To stan raczej przejściowy ale wymusił na mnie właśnie próby na obrazie Diablo. Niestety wyskakuje wciąż znany chyba wszystkim komunikat "Please insert..."

obraz montuje za pomocą na DTPro 4.10.0218
system - XP SP2
podkładka pod myszke - czarna


help
GG 6153964
quakeworld alive
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Byc może masz nieprawidłowo wykonane ISO gry, cz tez raczej nierawidłowo została nagrana plyta z ktorej wkonano zrobiono obraz. Bo ze na plycie znajduje sie plik diabda.mpq nie oznacza ze gra zobaczy ten plik, jesli plyta jest zle nagrana.

Ja tez mam Win XP SP2 i nie mam żadnych problemów z ISO. Co prawda ja uzywam Alcohol 120% a ty DT, jednak raczej to nie ma znaczenia.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 73 guests