Zadanie - zabicie Horazona

Diablo 1 HD, codename Belzebub - General forum.
Post Reply
MrAks
Posts: 30
Joined: 19 Oct, 2013 22:53

Zadanie - zabicie Horazona

Post by MrAks »

Dzień dobry.

Zabiłem dziś Horazona i tego jego "żywiołaka" obok.
Niestety zadanie nie zaliczyło się (dalej mam go w zakładce zadań).

Coś źle robię, to celowe czy może to błąd gry?
User avatar
Savrok
Posts: 146
Joined: 15 Jan, 2011 2:14
Location: Polska/Warszawa/Praga PN

Post by Savrok »

Z chwilą gdy zabijasz tego maga [typ co pojawia się po Grimspike] zadanie powinno być ukończone bez względu na to czy ukatrupiłeś wcześniej żywiołaka czy też nie.
Tungle ACC : Fus
Diablo ACC : Bajadoz
Piszę po polsku bo lubię komunikować się w ojczystym języku a nie w "yngielskim".
MrAks
Posts: 30
Joined: 19 Oct, 2013 22:53

Post by MrAks »

Jaki Grimspike :P?
User avatar
Savrok
Posts: 146
Joined: 15 Jan, 2011 2:14
Location: Polska/Warszawa/Praga PN

Post by Savrok »

No jak czytałeś księge w sanktuarium na końcu to wpierw pojawia się taki demon ze skrzydłami ziejący ogniem Grimspike [balor z wyglądu] po nim dopiero ten cały demonolog, demagog czy jak ta koorva se tam nazywa...
Tungle ACC : Fus
Diablo ACC : Bajadoz
Piszę po polsku bo lubię komunikować się w ojczystym języku a nie w "yngielskim".
MrAks
Posts: 30
Joined: 19 Oct, 2013 22:53

Post by MrAks »

Hmm... To ja go chyba nie spotkałem :O.

Przyszedłem do tych trzech ksiąg, nacisnąłem po kolei i otworzyło się wejście. Potem przeczytałem księgę "fabularną", która była na środku pomieszczenia i skierowałem się ku portalowi, który przenosi do "świata" Horazona.
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

No i w tym 'świecie Horazona' szukasz zejścia na poziom niżej (takiego jak jest w katedrze), ubijasz tam bossa i parę innych mobów i stamtąd schodzisz portalem 'naziemnym' na poziom gdzie dopiero Horazona spotkasz.
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

HORAZON'S SANCTUM
Na poziomie 8 znajdziemy 3 podesty na których leżą księgi. Należy odczytać je we właściwej kolejności, po czym otwiera nam się przejście do kolejnej księgi Arcane Tome. Kierujemy się w stronę pentagramu na podłodze, który przenosi nas do Sanktuarium Horazona. Tam będziemy musieli znaleźć księgę Creature of Flame oraz Tome of Knowledge. Księgi są strzeżone przez bossów: Cibinensis The Charlatan oraz Creature of Flame. Potem należy poszukać komnaty z dziennikiem Horazona i lewarkiem. Schodzimy do lokacji The Pit. Tam czekają na nas lewarki oraz boss DoomLock a po wejściu na pentagram przenosimy się do Horazon's Sanctum... Wita nas tam księga Circle of Binding po czym mierzymy się z kilkoma potworkami. Dalej widzimy Book of Names, po przeczytaniu której wyskakuje Grimspike. Gdy go pokonamy zacznie się walka z The Summonerem. Jeśli go zabijemy ujrzymy jego ducha, który po chwili zniknie.
Image
MrAks
Posts: 30
Joined: 19 Oct, 2013 22:53

Post by MrAks »

Wszystko idealnie tak jak opisaliście! Na przyszłość jakby ktoś miał ten sam kłopot odpowiedź jest tutaj :D.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 4 guests