Statystyki maga

Diablo 1 HD, codename Belzebub - General forum.
xylfire
Posts: 9
Joined: 15 Mar, 2014 15:30

Statystyki maga

Post by xylfire »

Powie mi ktoś jak najlepiej rozkładać statystyki co lvl dla maga?
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

Jeśli masz zebrane jakieś wysokopoziomowe przedmioty i biżuterię z wysokim +all attributes to najlepiej dawać tylko w magię.
MazuR
Posts: 29
Joined: 19 Mar, 2014 16:31

Post by MazuR »

w strange sie nie oplaca? przydaje sie jednak ponosic jakas dobra zbroje :) w vitality i dexa nic nie dawalem u swojego maga ale jednak w str troszke poszlo.
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

Mag to mag, walczy na odległość unikając uderzeń więc na co mu ciężka zbroja? :P Poza tym - od tego są ultra rzadkie rare'y mające w sobie +str, +mag, +all attributes. Mam trochę biżuterii tylko +mag +all i tez nie narzekam ;p
MazuR
Posts: 29
Joined: 19 Mar, 2014 16:31

Post by MazuR »

moj mag niestety nie zawsze walczy na odleglosc chociaz bardzo by sobie tego zyczyl ;)
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

Od czego mamy teleport? <;
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

mój mag ma 50 lvl i ma takie staty:

siła 15/129
magic 382/433
dex 15/82
vit 20/118

1 liczba to bazowe staty/2 z buffami od itemków

a więc jak widać dawałem tylko i wyłącznie w magic i tylko w magic. Dawac w resztę statów to niedorzeczne bo mag jest magiem!
Image
User avatar
Savrok
Posts: 146
Joined: 15 Jan, 2011 2:14
Location: Polska/Warszawa/Praga PN

Post by Savrok »

Choć nie grywam "murzynami" to zgadzam się w 100 % z tym co pisze OBI mag to mag a nie tanker i powinien walić mocnymi czarami na odległość. Czyli dobry mag powinien mieć dużo magi : ) A jakiś podrzędny madżyna będzie miał wszystkiego po trochu
Tungle ACC : Fus
Diablo ACC : Bajadoz
Piszę po polsku bo lubię komunikować się w ojczystym języku a nie w "yngielskim".
MazuR
Posts: 29
Joined: 19 Mar, 2014 16:31

Post by MazuR »

nie no Obishedo chcesz mi powiedzieć, że mając 50 lvl ani razu nie zrobiłeś questa z czarnymi grzybami czy z lost treasure ?!?!?! te zadania dają na stałe po 3 atrybuty do wszystkiego. czyli na każdym poziomie trudności dostajemy już ich 6. jeśli masz 50 lvl to już spokojnie na tormencie zaliczyłeś te questy czyli prostym matematycznym obliczeniem wychodzi nam, że powinieneś mieć 24 pkt więcej niż bazowe statystyki maga. zatem minimum str - 39, dex - 39 oraz vit 44 powinieneś mieć. czy ja coś źle rozumuje? :)
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

Niekiedy nie chce się tego robić, uwierz ;P Ja np swoim MF magiem zrobiłem te dwa questy na normalu i nightmarze dopiero jak utknąłem na hell... Bywa ;p
MazuR
Posts: 29
Joined: 19 Mar, 2014 16:31

Post by MazuR »

96 pkt to prawie 25 leveli ;) no ale takie liczenie to jednak spore naciąganie z mojej strony. więc licząc tylko magię 24 pkt to prawie 5 leveli. nie wyciągnąć po to ręki ani razu ;) ? serio :) ?!
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

24 punkty to miewają byle pierścienie znajdywane na hellu xP Na 50lvlu raczej to nie robi różnicy w czytaniu ksiąg, szczególnie jak można wyfarmić niezgorszy sprzęt, a w dmg te 24MAG też większej różnicy nie robi. Jak mówiłem... Ja sam robię questy dopiero jak nie mogę się jakoś przebić długo przez Diablo i zaczyna mi się nudzić. Infested Cellar też mam nie na wszystkich postaciach zrobiony...
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

MazuR wrote:nie no Obishedo chcesz mi powiedzieć, że mając 50 lvl ani razu nie zrobiłeś questa z czarnymi grzybami czy z lost treasure ?!?!?! te zadania dają na stałe po 3 atrybuty do wszystkiego. czyli na każdym poziomie trudności dostajemy już ich 6. jeśli masz 50 lvl to już spokojnie na tormencie zaliczyłeś te questy czyli prostym matematycznym obliczeniem wychodzi nam, że powinieneś mieć 24 pkt więcej niż bazowe statystyki maga. zatem minimum str - 39, dex - 39 oraz vit 44 powinieneś mieć. czy ja coś źle rozumuje? :)
http://diablo1.pl/diablo/kaplice/kaplice.html

na tej stronce sobie sprawdź co daje kapliczka Mysterious :-P
Image
xylfire
Posts: 9
Joined: 15 Mar, 2014 15:30

Post by xylfire »

Miło ,że się temat rozwinął. Dziękuję za pomoc ;]
już chyba wiem na czym polegał mój błąd rozkładałem po 1 punkcie na STR DEX i VIT i 2 do MAG ;D
User avatar
Savrok
Posts: 146
Joined: 15 Jan, 2011 2:14
Location: Polska/Warszawa/Praga PN

Post by Savrok »

Poza tym kiedyś była taka komenda resetu statystyk do stanu początkowego oraz rozdania ponownie i niektorzy korzystali z tego mając już postacie na wysokich poziomach i z porobionymi questami stąd też można było mieć magie na początkowym puapie bazowym na np 50 lvlu
Tungle ACC : Fus
Diablo ACC : Bajadoz
Piszę po polsku bo lubię komunikować się w ojczystym języku a nie w "yngielskim".
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests