problem z dropem + jaskinie 10lvl + niemozliwe do czyszczeni

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
eczek
Posts: 54
Joined: 15 Mar, 2014 17:27

problem z dropem + jaskinie 10lvl + niemozliwe do czyszczeni

Post by eczek »

witam gram sobie w sumie caly dzien dzis w awake moda mam 28lvl magiem i napotkalem kilka problemow

pierwszy w ogole nic ciekawego dotychczas mi nie wypadlo noszę przedmioty od griswolda/wiedzmy

jaskinia(koszmar) 9lvl jeszcze jako tako idzie czyszczenie (seryjny blysk , kula ognia) to nizej jest juz katastrofa prawie nikogo nie mogę ubić
gralem kiedys w diablo i bez moda i jak pamietam nie bylo az tak hardcorowo :D

a tu "staty" mojego maga

Image

korzystajac z okazji jakie lokacje poleciacie do mfu?
badz moze ma ktos jakis stuff dla maga lub duzo zlota?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Rzdzielaj statystyki w Magię i uzywaj Mana Shield. Poziom trudności na Koszmarze i Piekle jest znacznie większy niż w zwykłym Diablo. Na nomalu też jest troche ciężej. Jak nie dajesz rady na Koszmarze to prponuję cofnac się na normalm i zrobic kilka razy 12-16 poziom, tam powinno najwięcej unikatów polecieć, to może coś ciekawego ci wypadnie.
korzystajac z okazji jakie lokacje poleciacie do mfu?
Nie wiem co to mfu . Jesli chdozi o drop unikatów, to tak jak napisałem powyżej 12-16 lvl leci najwięcej unikatów.
eczek
Posts: 54
Joined: 15 Mar, 2014 17:27

Post by eczek »

no mam mana shielda oczywiscie bez tego to watpie ze bym gdzies przezyl ;d

no z lokacjami na normie 12-16 to tez dojdę do 15 i są juz schodki ale coz polatam a moze cos padnie
eczek
Posts: 54
Joined: 15 Mar, 2014 17:27

Post by eczek »

no dzis znowu jakos dzien minal na diabelku :lol:
nawet jakis gracz pomogl mi przejsc diablo hell ok ale nvm

mam kilka sugestii

pierwsze to bylo by to zeby usunac atakowanie innych graczy jesli nie ma sie wrogosci troche to uciazliwe jak warrior walczy a w tym czasie mag rzuca fb czy blyski

podniesc moze nieco szanse na znaleznienie unikatow ? dzis znalazlem moze 5-6 farmiac caly czas 15-16lvl na normie

ulepszyc trochę obrazenia gryfowi bo jak sie trafi jakis potwor z imune na blysk/ogien/magie to bicie go jest meczace

pytanie kiedy wypuscisz wersje finalną moda? czy tego nawet wrozbita maciej nie wie?
i kolejne pytnaie czy szybkosc ataku ma wplyw tez na szybkosc rzucania czarow ?

pozdro
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Wg mnie MUSI być friendly fire bo to czyni grę ciekawszą. To, że kilka razy oberwałem od Ciebie grając z Tobą na Hellu mi nie przeszkadza. Po prostu musisz nauczyć się rzucać czary w taki sposób żeby nie ranić innego gracza. I tak gdy walczyliśmy z Diablo używałeś Fireballa, który mnie ranił. Wystarczyło używać Holy Bolta i byłoby OK :-P

Szanse na znalezienie unikatów są najlepsze na poziomie Hell dlvl 15-16. Tam mi najwięcej poleciało.

Co do Gryfa - grasz magiem więc potrzebujesz takich itemów jak: Necromancer Skull, Necromancer Plate, Iced Fist, Najs Might, Aguinara Hatchet, Wicked Ring, Inarius Talisman no i jakaś porządna tarcza. Z takimi itemami twój gryf może osiągnąć powyżej 20 slvl-u ale na poziomie Hell tak czy siak spotkasz magów, którzy mają immune all i będą Ci uprzykrzać życie :)

Szybkość ataku czyli... fast attack itp.? Nie ma żadnego wpływu. Im masz więcej many i większy lvl czaru oraz postaci tym szybciej ona rzuca czary.
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Im masz więcej many i większy lvl czaru oraz postaci tym szybciej ona rzuca czary.
Tylko ci się wydaje bo masz więcej many.

Ps.
Obi, odpowiedz mi na tego PM co ci napisałem :)
eczek
Posts: 54
Joined: 15 Mar, 2014 17:27

Post by eczek »

thx za porady no latalem te 13-16lvl i padl mi w koncu helm ktory chcialem no ale... czy to normalne ze ma tylko 1 wytrzymalosci? i do tego jak ktos mnie trafi to sie zniszczy i zniknie? to troche absurdalne
da sie jakos zwiekszyc wytrzymalosc?

to ten kask
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Tak to normalne. Co do zwiększenia wytrzymałości, to poczytaj o Hidden Shrine.
eczek
Posts: 54
Joined: 15 Mar, 2014 17:27

Post by eczek »

heh thx
na drugiej grze byla w katakumbach :) a myslalem ze helm bedzie stracony

jeszcze jest problem juz kolejna taka syutacja jak dolaczam do kogos do gry to co jakis czas wywala ten error jak cos pisze

Image
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests