Problemy

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
FanikDiablo
Posts: 8
Joined: 10 May, 2008 23:05

Problemy

Post by FanikDiablo »

Zaistniały 2 problemy:
1.Nie moge grac z nikim na battle.net w awake chociaz mam odblokowane porty 6112 UDP i TCP, pomocy?
2.Moj kumpel podczas raidu na diabełka padł i wysypała mu się gra. Jak wszedł nie było ani ciała ani itemów....Jakies sugestie?:/
Jeżeli ktoś komuś coś ewentualnie nikt nikomu nic bardzo mi to owszem
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Re: Problemy

Post by Noktis »

FanikDiablo wrote:Zaistniały 2 problemy:
1.Nie moge grac z nikim na battle.net w awake chociaz mam odblokowane porty 6112 UDP i TCP, pomocy?
2.Moj kumpel podczas raidu na diabełka padł i wysypała mu się gra. Jak wszedł nie było ani ciała ani itemów....Jakies sugestie?:/
1- tu nie ma żadnych różnic pomiędzy D1 i Awake więc pewnie coś źle zrobiłeś. Ja moge zakladać gry, więc wszystko jesy ok. Może napisz jakiego FW używasz.

2 - .Kumpel ci wciska kit, bo - 1. jak wychodzisz z gry to cialo tez znika i wszystkie itemy. 2-na 16 dlvl itemy nie wypadają :lol:
FanikDiablo
Posts: 8
Joined: 10 May, 2008 23:05

Post by FanikDiablo »

gralem z nim na multi, usłyszałem tylko jak ginie, po chwili pojawilo sie ze wyszedl z gry. jak wszedl nie było ciała (wiec i rzeczy - o to mi chodzi). Nie mialby poco sciemniac, tym bardziej ze siedział za moimi plecami..... Prosze nie deprecjonowac tego problemu. To było bardzo irytujace....
Jeżeli ktoś komuś coś ewentualnie nikt nikomu nic bardzo mi to owszem
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Na 16 lvl itemy NIE wypadają, chyba że był na innym poziomie, ale piszesz wyraźnie "Moj kumpel podczas raidu na diabełka padł", więc domyślam się że to był 16 lvl.. Technicznie gra niczym się nie różni od zwykłego Diablo. Kolejną sprawą jest to że, jeśli zginiesz i wciśniesz "Restart in Town" to automatycznie ciało znika, ponieważ pojawia się w Mieście, natomiast przedmioty zostają na ziemi więc należy wrócić na miejsce w którym sie zginęło i poszukać przedmiotów, które wypadły. jednak lepszym rozwiązaniem jest poczekanie aż przyjdzie druga osoba z którą gramy i nas wskrzesi i wtedy szukamy przedmiotów.

[Swoje ciało możemy odnaleźć tylko w Diablo 2, wiec pewnie ci się coś pomylilo z tym, że ciało zniknęło]

Przedmioty wypadają tylko wtedy gdy zabije nas potwór (gdy zabije nas inny gracz to przedmioty zostają). Gdy nasz postać zostanie zabita na 16 lvl to przedmioty nie wypadają.
FanikDiablo
Posts: 8
Joined: 10 May, 2008 23:05

Post by FanikDiablo »

hehe sory, nie mozemy sie dogadac :)
To był 16 lvl, on zginał i pojawiło się ciało ale trwało to ułamek sekundy, odrazu po tym wysypała mu się gra. Jak ją włączył nigdzie nie było ciała (a więc tez rzeczy).... nie gram pierwszy raz w diablo 1, mam nadzieję że mnie lepiej zrozumiesz po tym poście, pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie
Jeżeli ktoś komuś coś ewentualnie nikt nikomu nic bardzo mi to owszem
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Wiec może tak :)

Na 16 itemy nie wypadają - sprawdz.
Wysypała mu sie gra - czyli rozumię ze chodzi o to ze był crash i wywalilo go z gry i jak ponownie uruchomil grę i dolaczyl do tej samej rozgrywki to nie bylo ciała? Jeśli tak to ciała nie będxzie ponieważ opuścił tą gre więc również jego ciało tez opuscilo grę.
Zastanawia mnie czemu wystąpił ten błąd, czy pojawial sie jakis komunikat na ekranie? czy w katalogu pojawi sie plik z erorem? i w nim jet? Generalnie w modzie nie ma zadnych udziwnien w porównaniu z Diablo, wiec pewnie taki przypadek równiez w zwyklym Diablo moze wystapić. Ale żeby itemy zniknęly na 16 lvl to jest naprawde dziwne. Chyba że ich nie szukał ;p

No i równiez lag mógł spowodować znkniecie itemow.
FanikDiablo
Posts: 8
Joined: 10 May, 2008 23:05

Post by FanikDiablo »

Hmm no to lipa. Więc nic nie da się zrobić z jego rzeczami? Jak nie ma ciała t już ich nie odzyska?:/
Jeżeli ktoś komuś coś ewentualnie nikt nikomu nic bardzo mi to owszem
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

To jest tak; na 16 poziomi itemy nigdy nie powinny wypasc z ciała.
Jesli zostaniez zabity na innym poziomie np na 15 to gdy dajesz Restart in Town, to wtedy twoje ciało znika jednak itemy pozostają w miejscu w którym zginęła twoja postać i musisz po nie wrócić.

Nie wiem czy sie dobrze zrozumieliśmy. :wink:
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests