Different problem relating to the colours

Discussion/Suggestions regarding the Awake Mod
Post Reply
treborkenuh
Posts: 4
Joined: 18 Apr, 2016 14:34

Different problem relating to the colours

Post by treborkenuh »

Hello everyone,

I have just downloaded the MOD and wanted to try it out. I was very excited but this excitement gone after I ecnountered problem with colours. I would like to post an image of this but i can't even capture the screen (because its all black).

Objects like barrels, chests waypoints and even monsters are in the colour of rainbow gradient. Is there any way to fix this issue ?.

Thanks
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

treborkenuh
Posts: 4
Joined: 18 Apr, 2016 14:34

Post by treborkenuh »

Dzięki za zainteresowanie tematem. Co do tej opcji próbowałem, niestety nie przyniosła efektów. 32 bit windows 7 -> zapisuje mi sie jako x86bit ...to chyba tylko błąd w nazewnictwie pliku.

Problem nie polega na tym ze wszystkie kolory są rozmazane pixelowo tak jak w diablo 1. Tutaj tęczowy gradient mają tylko obiekty związane z animacją np: potwory, beczki, skrzynki. Co ciekawe kolory te "naprawiają się" podczas animacji. Zamieścił bym zrzut z ekranu ale niestety podczas robienia zrzutu wychodzi czarny ekran. Nie mniej jednak w grę da sie grać, świetny mod wciągnął mnie niemiłosiernie. Ciesze się , że w jakiś sposób udało mi się do niego dotrzeć. Z drugiej strony ten bug znacznie ułatwia grę, bo widać z daleka moby których nie dało by się zauważyć ;] Gra jest o wiele trudniejsza przez co ciekawsza, a dodatkowe lokacje typu sanktuarium + super moby mmm...... coś pięknego :)

Pozdrawiam
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Wydaje mi się że ty mówisz o modzie Belzebub a nie o The Awakening. Ta sekcja dotyczy moda The Awakening.

Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej. To powinno rozwiązać twój problem z kolorami.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests