Diablo Przebudzenie multiplayer

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
Fantusia
Posts: 2
Joined: 24 Nov, 2014 18:17

Diablo Przebudzenie multiplayer

Post by Fantusia »

Hej, nie wiem sama gdzie mam umieścic mój temat na temat gry multiplayer i graczy którzy jeszcze w to grają więc daję tutaj.


Otóż, chciałam na wstępie się zapytać czy ktoś wgl w to jeszcze tu gra? bo tak przeglądam te posty to są z półroku wstecz jedynie co to off topy o bzdurach są aktywne i to nawet dość :wink: A co to multi to gracie tutaj na prywatnych serwerach czy jak ? na b.necie cały czas widnieje [niestety] tylko mój nick, pomijam fakt ze mam bw i tak nikt nie dołączy.. czy nawet ten tunngle też ciągle 0 users. A może ktoś chciałby pograć wspólnie? coś tam naskrobałam na łuczniczce a nie ukrywam że pomoc zawsze się przyda. Pozdrawiam,
Fantusia
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

A wiec po pierwsze: nick Fantusia widzę 1 raz na oczy więc gdzie ty na tym battlenecie jesteś to sam nie wiem, po drugie: gram tu regularnie, gdyż testuję różne wersje moda zanim wejdą w stan użytku. Po trzecie: też mam fw, ale mogę udzielić rad tutaj jak masz grać łuczniczką. Dziękuję za uwagę :)
Image
Fantusia
Posts: 2
Joined: 24 Nov, 2014 18:17

Post by Fantusia »

no gram od niedawna... jakis tydzien to po 1 :) a po 2 wiem jak mniej więcej grać łuczniczką. Chiałabym poprostu sobie z kim pograc 4 fun
User avatar
Najtmar
Posts: 16
Joined: 22 Oct, 2014 13:09
Location: Warszawa

Post by Najtmar »

Ja czasami gram.Tylko nieregularnie , ostatni raz grałem dwa tygodnie temu ( około ) i właśnie przed chwilą próbowałem wejść ale .... zapomniałem mojego hasła na BN. :roll:
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Fantusia problemy są, bo ludzie maja zamknięty port 6112 tcp/udp i nie można dołączać do ich gier. Jedynie na tunngle ten problem nie powinien występować. Ta gra ma już swoje alta więc nie ma się co spodziewać tłumów.

Najtmar zmień nazwę postaci i załóż nowe konto, tylko to jest troszkę ryzykowne ze względu na itemy w skrytce.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 31 guests