Diablo Przebudzenie v6.4 brak możliwości pobrania

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
NDRain
Posts: 1
Joined: 30 Jun, 2009 16:49

Diablo Przebudzenie v6.4 brak możliwości pobrania

Post by NDRain »

Witam

Nigdy nie przechodziłem Diablo 1 więc postanowiłem to nadrobić, kupiłem grę z Allegro za zawrotną kwotę 25zł :D i niestety ale nie udało mi się jej uruchomić ze względu na brak kompatybilności z moim systemem (zainstalowałem patch 1.09 i bawiłem się ze zgodnością)... szukając solucji mojego problemu trafiłem na wasz dodatek który ulepsza D1, z uśmiechem na twarzy postanowiłem go pobrać... jaka gorycz we mnie wybuchła gdy się jednak okazało że dodatek nie jest dla mnie ze względu na brak możliwości jego pobrania.

Dodatek próbowałem pobrać, Operą, IE 8.0, Flashget, Getright... i niestety ale nie udało mi się go pobrać.

Czy z dodatkiem jest jakiś problem że został wycofany z serwera, czy mógł bym dostać do niego jakiś alternatywny link ? Bo jednak chciał bym tą grę przejść.

mój mail to: mariuszrain@gmail.com

Pozdrawiam
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Witam

Czasem tak się dzieje ze jakaś osoba nie może pobierać całego pliku, nie wiem jeszcze co jest tego przyczyną, informatycy zarządzający serwerem mieli się zająć tym problemem, lecz coś im to chyba nie wychodzi. Być może nie wiedzą gdzie tkwi problem ;/

Spróbuj pobrać kilka razy, za którymś razem powinno ci się udać, :|
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests