Planowany update moda.

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
User avatar
Smigi
Posts: 2
Joined: 27 Jun, 2009 13:19

Planowany update moda.

Post by Smigi »

Kilka dni temu na czacie moda gdy Noktis był ogólnie dostępny poruszyłem pewien problem (temat) .

Mianowicie czy jest możliwość dodania całkowicie nowych itemów do gry.
Mowa tu głównie o unikatach i "poziomie" przedmiotów. Sork również zaproponował by zrobić rękawice i buty (nie głupi pomysł ale powoli robi się z tego D2) mi zaś przez myśl przeszły "Zestawy" (znowu D2 ) :roll: .

Jeszcze jedną kwestią nad którą dziś się zastanawiałem jest limit lvl (do 50) a ograniczenie statystyk. Sork mając obecnie 40 lvl wojem ma wszystkie bazowe statystyki na max , kolejne 10 lvl nie zmieni już nic jedynie itemy mogą wprowadzić jakieś zmiany. Winą za to są po części pontiony które podnoszą statystyki (ale usuniecie ich było by błędne) .

Czy wiec możliwe było by ustalenie nowych granicznych wartości bazowych ?!

Zakładam ten wątek z 2 powodów .

Pierwszy : poznanie opini forumowiczów ewentualnie nowych pomysłów , rozwiązań niektórych problemów .

Drugi : uświadamiam , że wprowadzenie jakichkolwiek zmian nie jest proste , dlatego nie liczcie na to , że Noktis zrobi wszystko tylko dla naszego "widzi mi sie " . Sam bardzo chętnie pomogę i was tez prosze o wsparcie dla Noktisa jeśli będzie mu niezbędne .

p.s. mam nadzieje ze nie namieszałem zbytnio i ogólny sens i przekaż jest jasny. :oops:

Pozdrawiam Smigi :wink:
I'm FREAK but im OK
User avatar
ku6a
Posts: 12
Joined: 16 Apr, 2009 16:50

Post by ku6a »

lv wplywa chociazby na hp/mane/dmg spell.. wiec oplaca sie miec ten 50 lv chocby z tego powodu..
co do rekawiczek i butow chyba za duzo roboty, brak tych przedmiotow i gniazd na nie utrudnia sprawe...a sety moze by sie udaly, w rebirth byly zaczatki setow.. zreszta Noktis Ci odpowie, ale watpie ze cos takiego bedzie
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Sork również zaproponował by zrobić rękawice i buty (nie głupi pomysł ale powoli robi się z tego D2)
Można by jeszcze dorzucić rajstopy i stringi będzie ciekawe urozmaicenie :twisted:
Jeszcze jedną kwestią nad którą dziś się zastanawiałem jest limit lvl (do 50) a ograniczenie statystyk. Sork mając obecnie 40 lvl wojem ma wszystkie bazowe statystyki na max , kolejne 10 lvl nie zmieni już nic jedynie itemy mogą wprowadzić jakieś zmiany.
Nieprawda, kolejne 10 lvl daje bardzo wiele, zwłaszcza wojownikowi.
Czy wiec możliwe było by ustalenie nowych granicznych wartości bazowych ?!
Że co :?:
mi zaś przez myśl przeszły "Zestawy"
JA nie mam pojęcia jak coś takiego zrobić.

Co do propozycji zmian to jest juz założony taki temat.
Model
Posts: 9
Joined: 12 Aug, 2009 16:46
Location: Pakistan
Contact:

Post by Model »

Chodzi mu o zmiane statystyk min/max, ale to sie mija z celem.
Wywalenie potow spx, sa kaplice a z samych lvl nie wymaxujesz statystyk. Poza tym 10 lvl robi spora roznice o_O. Od many/hp/dmg/poprzez dmg czarow/szanse na krytyka/blok po szybkosc strzelania rogala z luku.

Buty,rekawice itd. To jest mod, mozesz zmieniac tekstury/dzwieki/wartosci ale nie dodasz nic nowego, chyba, ze napiszesz gre od poczatku:).

Zestawy, to pogadaj z Labirim/Zenda, bo oni juz kombinowali cos takiego, na dark forum pewnie jest. A liczbe unikatow mysle, ze mozna zmienic i dodac pare fajnych alternatyw.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Zestawy, to pogadaj z Labirim/Zenda, bo oni juz kombinowali cos takiego, na dark forum pewnie jest. A liczbe unikatow mysle, ze można zmienic i dodać parę fajnych alternatyw.
Z zestawami raczej nie będę się bawił bo i tak pewnie bym nie potrafił. Co do dodawania unikatów to jest to możliwe tylko wiązałoby sie to ze zmienianiem qlvl i zamienianiem miejscami kodów z unikatami bo wszystko musi byc poustawiane w pewnej kolejności, jeśli nie będzie ta zasada zachowana to niektóre unikaty nigdy nie wypadną. Dlatego dodawanie unikatów może byc bardzo mozolne.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests