Nie moge zapisywać gry

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
Gaxx
Posts: 5
Joined: 12 Apr, 2009 0:18

Nie moge zapisywać gry

Post by Gaxx »

Witam wszystkich.

Mam pewien problem dotyczacy zapisywania gry. Juz na samym poczatku w katedrze, gdy proboje zapisac ktorys tam raz gre..wywala mnie do pulpitu i wyskakuje taki komunikat "unable to write to save file archive". Wie ktos moze jak to naprawic? Mam zainstalowana wersje v6.3.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Witam

Ten problem występuje gdy zapisuje grę co kilkanaście sekund, Diablo 1 ma chyba problemy z tak częstym zapisywaniem gry. Po prostu musisz rzadziej zapisywać grę :wink: . Zapraszam na Battle.net do gry z innymi graczami - tam nie wystąpi problem z zapisem gry :P
Gaxx
Posts: 5
Joined: 12 Apr, 2009 0:18

Post by Gaxx »

Noktis wrote:Witam

Ten problem występuje gdy zapisuje grę co kilkanaście sekund, Diablo 1 ma chyba problemy z tak częstym zapisywaniem gry. Po prostu musisz rzadziej zapisywać grę :wink: . Zapraszam na Battle.net do gry z innymi graczami - tam nie wystąpi problem z zapisem gry :P
Hmm nie zapisywalem dosc czesto...raz nawet nie zapisywalem caly lvl cave i pod koniec w miescie chcialem zapisac i mi wywalilo gre :( dodam jeszcze ze nie raz na single wywala mi ten sam blad gdy chce zejsc np na 2 lvl albo 3 katedry.A co do battle neta to mam gre od kolegi tzn (obraz plyty) orginal mi sie za bardzo porysowal i nawet plyty nie czyta i nie wiem czy moge grac na bnet?? jesli tak to chetnie :)
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Mod nie wnosi żadnych zmian w proces zapisywania gry, tak że to nie jest błąd modyfikacji. Błąd który przedstawiłeś występuje podczas zbyt częstego zapisywania gry, po prostu Diablo 1 z tym sobie nie radzi.
nie wiem czy moge grac na bnet??
A nie możesz spróbować sie połączyć? :P Oczywiście że możesz grac na BN. Mod Przebudzenie posiada własny prywatny serwer battle.net i nie jest to ten sam battle.net co bnet Blizzarda. Graczy oraz założone gry na serwerze widoczne sa na stronie głównej moda po prawej stronie.

W zwykle Diablo tez mozna grac na BN (Bnet blizzarda) zobacz tutaj http://www.diablo.phx.pl/kronika/?show=faq i zapoznaj sie z punktem 7 i 8.
Gaxx
Posts: 5
Joined: 12 Apr, 2009 0:18

Post by Gaxx »

[/quote]W zwykle Diablo tez mozna grac na BN (Bnet blizzarda) zobacz tutaj http://www.diablo.phx.pl/kronika/?show=faq i zapoznaj sie z punktem 7 i 8.[/quote]

ok zaraz sprawdze czy dziala bo mam dwie wersje diablo na dysku. instalacje NO CD i obraz plyty diablo, mam nadzieje ze bedzie dzialac obraz pod bned ;]
Gaxx
Posts: 5
Joined: 12 Apr, 2009 0:18

Post by Gaxx »

ok battle net chyba dziala bo sie zalogowalem i stworzylem nowe konto, ale nie wiem co wpisac w nazwe i haslo jak biore opcje join
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Nic nie wpisujesz chyba ze gra ma haslo a ty znasz to haslo to wpisujesz nazwe gry i haslo

Zalozone gry wyświetlają sie na liscie gier i wystarczy wybrac gre.
Gaxx
Posts: 5
Joined: 12 Apr, 2009 0:18

Post by Gaxx »

Noktis wrote:Nic nie wpisujesz chyba ze gra ma haslo a ty znasz to haslo to wpisujesz nazwe gry i haslo

Zalozone gry wyświetlają sie na liscie gier i wystarczy wybrac gre.
Dobra wszystko juz dziala , dzieki ;] Mam nadzieje ze porty juz sa odblokowane, zrobilem wszystko tak jak w twojej instrukcji.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests