Auto-hit dziwnie wysoki

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
preston
Posts: 16
Joined: 10 Mar, 2009 12:36

Auto-hit dziwnie wysoki

Post by preston »

Gram juz od jakiegos czasu i nie moge zrozumiec pewnej rzeczy. Mam postac na 37 lvl(łuczniczka), AC ponad 400 zgodnie z kalkulatorami potwory moga mnie trafiac tylko przez auto-hit na 5% trafienia, czyli bardzo rzadko. W trakcie gry te 5% to chyba na papierze jest bo to trafienie jest spokojnie 2 cyfrowe szczegolnie na poz. hell. Czy w tym modzie zmieniales cos w tej kwestii?? Moze ja cos zle zrozumialem czytajac o modyfikatorach trafienia. Jak co to prosze o wytlumaczenie.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Auto Hit nie było zmieniane. O jakich kalkulatorach piszesz?
Auto hit według Jarulfs Guide wynosi 10-15% a nawet do 30% na 16 lvl
Weź też pod uwagę ze Rogue używa Łuku więc nie ma tarczy a zatem nie ma możliwości zablokowania ciosu. Jeszcze weź pod uwage ataki magiczne, niektóre mozna zablokować lecz większość za kazdym razem cie trafia bez względu na twoje AC.
preston
Posts: 16
Joined: 10 Mar, 2009 12:36

Post by preston »

Ok zle patrzylem(ach ten angielski w Jarulf's Guide) auto hit na poziomie 95% i auto miss 5% odnosi sie do naszego trafiania potworow a nie na odwrot bo zbytnio ulatwiloby to gre widze,faktycznie wartosc auto hit potworow to od 20-30% na hell/hell, kalkulatory to oczywiscie z tej strony:
http://diablo.phx.pl/czytaj/diablo-1-kalkulatory/
Widzę że pakowanie w obrone typu AC 400 mija sie z celem bo i tak auto hit potworow ogranicza uniki. I mialem na mysli tylko meele ataki magiczne i tak trafiaja.
Co do luczniczki mam tarcze i bron plus maks czary i pelno many a luk tylko na immune all.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Generalnie AC 256 powinno ci wystarczyć ale bezpieczniej jest mieć cos około 275 AC. Co innego jeśli chodzi o PvP w tym trybie ilość AC/CTH ma istotne znaczenie.

Ja jeszcze mam w planie zwiększyć AutoHit z 10 na 20 % 8)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 56 guests