Bug ze Skrzynia :(

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
Pelagius
Posts: 19
Joined: 11 Mar, 2008 21:43

Bug ze Skrzynia :(

Post by Pelagius »

Jak to sie stało i w jakich okolicznościach to ja nie mam pojcia, ale wiem jedno, że wjebało mi całą zawartość skrzyni !!!
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Ja już wielokrotnie o tym pisałem, że ze skrzynka moga byc problemy, tzn znikace przedmioty.

Np. jesli stworzyłeś nowa postać albo zmieniłeś nazwe swojej postaci to itemy moga sie wysypać.
Pelagius
Posts: 19
Joined: 11 Mar, 2008 21:43

Post by Pelagius »

Acha to takie coś :) Faktycznie z nejmem kombinowałem ...
Jedrek
Posts: 19
Joined: 06 Dec, 2008 11:23
Location: Łódź

Post by Jedrek »

Ja sobie gram dzisiaj, znalazlem kilka fajnych przedmiotow dla rycerza i chcialem je schoac do skrzyni. Ale jak podszedlem to wogle nie ma opcji schowaj/wyjmij przedmioty. U zadnej z postaci nie ma skrzyni. Ponowne uruchomienie gr tez nic nie dalo. Skrzyni jak nie bylo tak nie ma. :/ Nie aktualizowalem na 6.3c wiec wogole nie wiem co sie moglo stac...oczywiscie nie dodawalem nowych postaci ani tez nie zmienialem ich nazw. :D
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Musiałeś cos usunąć z moda. Te opcje by same nie zniknęły.
Jedrek
Posts: 19
Joined: 06 Dec, 2008 11:23
Location: Łódź

Post by Jedrek »

A powiesz mi ktory plik byl odpowiedzialny za skrzynie? to bym go sobe wkleil...najgorsze jest to, ze ja mam, ze tak powiem back up calej gry, zeby jak co to nie stracic przedmiotow. I wlasnie sprawdzilem, ze w back up'ie tez nie ma skrzyni. A nie przypominam sobie, zebym cos kasowal z ktorejkolwiek "wersji". Jeszcze sobie porownam zawartosc folderow z kumplem to sie moze cos wyjasni. Mam nadzieje, ze zwykle kopiuj/wklej zalatwi sprawe.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Zainstaluj moda jeszcze raz, zastępując stare pliki.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests