Sprawa pewnego amuletu

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
User avatar
dworek
Posts: 14
Joined: 01 Oct, 2008 19:21
Location: Rybnik
Contact:

Sprawa pewnego amuletu

Post by dworek »

Po przejściu gry na single player, wybrałem ponownie 'nową grę' by grać od początku swoją postacią. Po otworzeniu ekwipunku dostrzegłem, że zamiast amuletu mam miksturkę many świecąca na czerwono.

Tutaj screens:

Image

Image

Pierwotnie był to "Optyczny amulet".

Po przeciągnięciu miksturki do ekwipunku da się ją wypić normalnie i regeneruje mane.
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Tak sie dzieje z unikatami w trybe single player gdy kontynuujemy rozgrywkę w nowej grze. Ten błąd występuje również w zwyklym Diablo 1.
User avatar
dworek
Posts: 14
Joined: 01 Oct, 2008 19:21
Location: Rybnik
Contact:

Post by dworek »

W zwykłym D1? Nie spotkałem się jeszcze z takim problemem. A czy on występuje w zwykłym D1 z jakimś konkretnym amuletem?
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Zobacz
http://diablo.phx.pl/forum/viewtopic.php?t=35774

Edit.
Tak sie dzieje z przedmiotami questowymi w trybie Single player.

Czemu nie grasz w trybie multiplayer? Mod jest robiony głownie pod tryb MP.
User avatar
dworek
Posts: 14
Joined: 01 Oct, 2008 19:21
Location: Rybnik
Contact:

Post by dworek »

Na multi to ja pewnie dopiero zacznę grać :) Na SP po prostu chciałem zobaczyć możliwości moda i co w nim nowego piszczy w stosunku do D1. Tako sądzę "see you in BN" o! :)

PS: Ta fontanna w Tristram to tylko dla ozdoby? :wink:
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Można tak powiedzieć.
Jedrek
Posts: 19
Joined: 06 Dec, 2008 11:23
Location: Łódź

Post by Jedrek »

Dziwne. Ja gram na single player caly czas i jeszcze nie wcielo mi zadnego unikatowego przedmiotu...ale mam inny problem. Mianowicie mam lotrzyce na 27 poziomie i nie moge przy tworzeniu noej gry wybrac wyzszego poziomu trudnosci. Tzn wogole sie takie opcje nie pokazuja...wyrzucona zostala ta opcja i musze grac caly czas na najnizzszym poziomie? Bo poziom jest niby zwiekszony ale ja juz nie mam zadnych problemow z dojsciem do Diabllo i zabiciem go :/
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Jedrek, czemu napisałeś tego posta w temacie dotyczącym unikalnego amuletu? I czy to twoje pytanie dotyczy buga? Na przyszłości zakładaj nowe tematy.
Tzn wogole sie takie opcje nie pokazuja...wyrzucona zostala ta opcja i musze...
W Diablo 1 w trybie single player nie ma opcji gry na poziomie Nightmare i Hell, te opcje dostepne są tylko w trybie multiplayer. W sumei jest pewien trick dzieki któremu mozna grac na singlu na wyzszych poziomach ale tak czy siak musisz posiadac postac z multiplayer na poziomie 20 (koszmar) lub 30 (piekło).

Wiec najlepiej zagraj na awake battle.net w celu gry na wyższych poziomach.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests