Diablo Belzebub

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
azmo
Posts: 6
Joined: 22 Nov, 2012 22:42

Diablo Belzebub

Post by azmo »

Witam, Nie wiem czy to odpowiedni dział jeśli nie to przepraszam za bałagan ale mam problem z sejvami w belzebubie. Otóż wczoraj kończyłem grac na laptopie w belzebuba a dzisiaj odpalając grę ponownie gra nie widzi moich sejwów skrytki a co najważniejsze postaci :cry: . Jest tylko opcja New Hero. Mimo że w folderze z sejwami nie było grzebane wcześniej. zrobiłem reinstalkę nic to nie dało.Szukałem na innych forach że ludzie też mieli podobne problemy ale nie znalazłem informacji która wyjaśniała by problem. Bardzo mi zależy mi na tych sejwach bo mam tam necro na 28 lvl którym grało mi się znakomicie a zabierałem się do tej gry parę lat z powodu braku czasu.Podobno są jakieś edytory postaci i myślałem żeby przepuścić sevjwa przez edytor to może by sie naprawiło coś bo folder z sejwami nie jest pusty więc wygląda na to że tam jest ale gra tego nie widzi i jest problem.Może ktoś coś wie cjak to naprawić?
SkyrosX2
Posts: 168
Joined: 22 Mar, 2018 7:34

Re: Diablo Belzebub

Post by SkyrosX2 »

(NIE MÓWIĘ PO POLSKU, TO JEST TŁUMACZENIE GOOGLE)
Cześć!
Nie wiem, czy jest rozwiązanie, ale niestety uważam, że nie. Prawdopodobnie straciłeś swoje sejwy.

Każda postać na poziomie 28 jest bardzo początkująca. To nie jest wielka strata. W krótkim czasie możesz stworzyć wiele znacznie silniejszych postaci. Widziałem ludzi, którzy tracili 3 lub 4 postacie na poziomie powyżej 50.

ZAWSZE należy tworzyć kopie zapasowe plików zapisanych stanów gry. Za każdym razem, gdy skończysz grać, przejdź do folderu, skopiuj pliki i zapisz je w innym folderze. Jeśli któregoś dnia ponownie będziesz mieć ten problem, po prostu usuń normalne pliki i skopiuj kopie zapasowe plików z powrotem do folderu.
qndel
Global Mod
Posts: 95
Joined: 12 Jan, 2016 0:15

Re: Diablo Belzebub

Post by qndel »

Nie ma żadnych edytorów postaci, jak nie zrobiłeś kopii, to nie masz postaci. Każde nagłe wyłączenie komputera (odłączenie zasilania itd.) powoduje nieodwracalne uszkodzenie postaci w belzebubie, dlatego tchernobog ma automatyczny backup.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests