Drop Unikatów

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
BananowePole
Posts: 3
Joined: 10 May, 2012 14:35
Location: Poland

Drop Unikatów

Post by BananowePole »

Witam. Gram w tego moda od paru dni i jest świetny. Mam jednak drobne pytanie... Otóż gram samemu, lecz na multi przez direct cable connection z uwagi na to że w single nie da się grać na wyższych poziomach trudności (na bnecie póki co nie chce) i jest pewien problem - mam 20 lvl magiem, diablo jeszcze nie ubiłem bo od 13 poziomu podziemii jest bardzo ciężko... a ciężko jest zapewne dlatego że jeszcze ani razu nie wypadł mi żaden unikat. Czy to normalne? Przy tym modzie spędziłem już jakieś 6-8h, zabiłem andariel z 15x, duriela też, mase złotych potworków i zwykłych i ani razu nie dostałem żadnego unikatu... mam cholernego pecha czy unikaty nie wypadaja przez direct cable connection? Albo ich drop jest taki niski? Chodzę głównie po jaskiniach i katakumbach... i czasem z nudów pójdę na andę bądź duriela... troche mnie to irtyuje bo unikaty to jedna z głównych nowości w tym modzie a ja nie mam ani jednego, no i dodatkowo bez unikatów to mogę mobom ulepić co najwyżej bałwana o_O... magicznych itemów znalazłem już z 150-200, w zwykłym diablo na tym etapie znalazłbym już minimum kilka unikatów (nie licząc questowych)...Będę grał dalej i jeśli wypadnie mi jakiś unikat to post zedytuje :) pozdrawiam i czekam na wyjaśnienie.

PS Czy Chamber of Bone było na multi? Bo w d1 grałem dawno temu i nie pamiętam... oczywiście u mnie także jej nie ma.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Masz p oprostu pecha. unikaty wypadaja losowo, jednak głownie wypadają z bossów.
Chamber of Bone wystepuje tylko w trybie single player.
BananowePole
Posts: 3
Joined: 10 May, 2012 14:35
Location: Poland

Post by BananowePole »

Ok dzięki za odpowiedź... nadal mi nie wypadł żaden unikat. Tak czy tak w zwykłym diablo bądź hellfire nigdy nie miałem takiego pecha, zawsze parę unikatów się trafiało zanim wbiłem 20 lvl, a grałem setki razy.... w pecha raczej nie wierze bo taki jest nierealny... coś musi być na rzeczy... być może dlatego że mam wersje 1.08? 1.09 mi nie chce wejść - jakby nie widziało gry, próbowałem instalować kilka razy i problem występuje nadal. Zapewne płyta kumpla jest rąbnięta, niewiadomo skąd on to ma...
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Mod zawiera juz patcha 1.09 nic nie trzeba patchować. Nawet nie musisz instalowac Diablo 1, wystarczy włożyc Diablo CD do napędu i odpalić moda.
BananowePole
Posts: 3
Joined: 10 May, 2012 14:35
Location: Poland

Post by BananowePole »

Wiec w tej kwestii spoko. Nadal nie znalazłem żadnego unikatu o_O mam 24 lvl... eh. Masakra... ledwo daję radę na 13 lvlu podziemi i niżej, lecz bez połowy plecaka man się nie obedzie...
Jin
Posts: 14
Joined: 01 Jan, 2011 10:50
Location: Polska

Post by Jin »

BannanowePole
moja teoria jest taka wyleci ci 1 uni a pozniej bedziesz mial ich dosyc zawsze sie czeka na to 1-sze dlugoooo! :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 52 guests