Praca Pytania :D

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
Jin
Posts: 14
Joined: 01 Jan, 2011 10:50
Location: Polska

Praca Pytania :D

Post by Jin »

To tak sory noktis za kiedys za to wystawienie z reklama ale chce ci pomoc w pewnym temacie widzialem ze potrzebujesz grafika[itemmakera/itemedytora(format .DIE .HIF .ITM].
Noktis wrote:Póki co planuje przebalansowac itemy w patchu 6.7 który może do marca się ukaże jesli zdołam znaleźć notatki i wszystkie materiały :D Przydałby się też jakis grafik albo programista bo pasuje zmienić ten awake launcher i zrobic nową instalkę...
Generalnie to jeśli zacznę robić patch v6.7 to po krótkim czasie zostanie wydany tylko pytanie kiedy zacznę go robić moze jutro moze pojutrze za tydzien miesiąc ...
Cos tam do instalatora moge ci podrzucic jakies grafiki/ikonki/napisy ... co do broni to robilem takowe do paru gier mmorpg via www ... Posiadam Ps,Gimpa i MsPainta.
Co nie co mam pojecie o swiecie RPG,cRPG . Wiem jak rozdawac suffixy/attrybuty[bedziesz mogl mi tez mowic ile co i gdzie].
Wiec czekam moze na odpowiedz na gg[nie widze cie juz dlugo a tez sam jestem czasem] badz na forum to juz od ciebie zalezy . :D

I jeszcze raz sory za ta stare male[olanie] cie z ty reklamowanie ... i tak nie pamietasz juz tego . :D Ale przeprosiny ci sie naleza.
Pozdrowienia Jin'o
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Napisałes jakbys ze mna nie gadał od wieków XD Co do tworzenia itemowm to nie robi sie ich w zadnym programie. W programach to sobiee cheaty można zrobić :D Itemy są w kodzie gry, wszytsko jest losowe. Losowany jest bazowy item , affixy wartości bazowego itemu wartości affixów, Wszystko w określonych warunkach nie będę tutał tłuamczył. Co do grafik przedmiotów to nie wiem jeszcze czy coś będę zmieniał, mozliwe że tak ale na razie o tym nie myślę.
Last edited by Noktis on 28 Feb, 2012 9:28, edited 2 times in total.
Jin
Posts: 14
Joined: 01 Jan, 2011 10:50
Location: Polska

Post by Jin »

cenzura // Nie jestem za tym aby promowac programy do cheatowania więc ocenzurowałem link. // - Noktis

To wszystko jest do d1 / edytory/wivery . czego dusza pragnie . jedyny minus tego ze nie ma tam edytora graficznego. :D takto wszystko jest pod reka. :D

Moze nieznam cie dlugo ale znam slowa tymu przepraszam/dziekuje. . .
To niema nic do kultury mej osoby lecz do tego ze cos zle zrobilem[kiedys] . :D
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Tak jak wcześniej wspomnuiałem, przedmiotów się nie tworzy, one są generowane losowao przez kod gry.. Ten link co podałeś do tych programów, to są zwykłe cheaty i hacki.
przepraszam/dziekuje
Nie wiem o co ci chodzi :) Poprawiłem literówki w mojej wczesniejszej wiadomości, przeczytaj jeszcze raz :)
Last edited by Noktis on 28 Feb, 2012 21:24, edited 1 time in total.
Jin
Posts: 14
Joined: 01 Jan, 2011 10:50
Location: Polska

Post by Jin »

no teraz kumam o co tobie chodzilo. :P
Hmm... Dobrze ze ocenzurowales link bo mial byc tylko dla ciebie[na gg nie ma cie] :P
Hmm ale jak mam ten program do przerabiania itemow[tworze nowe nazwy/sufixy/i rozne dane od zera] to normalnie w diablo hf wylotuje sie item ktory sie tworzy w helledytorze.
Wiem widzialem ze tam sa rozne hacki/trainery/wspomagacze roznego typu ale sa tez przydatne programy jak ten helledytor.
Ja go nieuwazam za wspomagacz do gry ale nowe zainteresowanie gdyz pomaga robic itemy[na stworzonej przez EA/Blizzarda grafice] jest to szybsze niz grzebanie w kodzie . :D

Takie jest moje zdanie moge sie mylic badz cos ... Kazdy czlowiek moze sie pomylic.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests