Nowa Wersja

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Whistler
Posts: 2
Joined: 27 Mar, 2008 21:28

Post by Whistler »

4. Podświetlanie było by baaaardzo przydatne ;) W Hellfire chybe jest taki czar.
7. Chodziło o unikaty :)
9. Jak to zarywa?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Nie jestem pewny ale chyba to ten plik do szybkiego chodzenia http://diablo1.pl/noktis/Diablo1.exe sprawdz czy szybko chodzi ;p
(wrzuc do katalogu z d1 v1.09)
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Póki co zrobiłem nowe palety w Caves... oto screeny:

Image

Image

Image

Image

Również na ukończeniu jest dodawanie nowych potworów.
Sekendo-Bendor
Posts: 11
Joined: 20 Mar, 2008 14:50

Post by Sekendo-Bendor »

ta, przenioslem postaci, nie gram nimi z ludzmi po prostu sprawdzam co i jak, i czy jest sens robic postac nowa, grac w to bo mod fajny ale ni chuja nie zbalansowany ;p

edit: tak jeszcze z luznych spostrzezen na szybko

najlepsza tarcza z fast block? dla kogo?
dla woja? i tak ma 0,1 sek blok
dla maga? i tak ma za dobrze
dla luka? chyba tylko na PvP vs woj ale luk i tak wyciaga za duzo ac wiec niech ma jakas slabsza tarcze z fast blockiem vide stormshield w d1 - holy tiger lepsza ale dla uka bezuzyteczna w PvP

co do recovery to zgadzam sie z Goganem

z innych zmian to proponowalbym przyspieszyc wojowi czarowanie o 0,1 sek = 2 framesy a lukowi o 0,05 sek = 1 frame - mieliby troche wieksze szanse z magiem ;p
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

ta, przenioslem postaci, nie gram nimi z ludzmi po prostu sprawdzam co i jak, i czy jest sens robic postac nowa, grac w to bo mod fajny ale ni chuja nie zbalansowany ;p
Jednak niczego to nie zmienia - podmieniles postać. Sprawdzać mogłeś na Direct Connection a nie na BN. A o balansie gry to tylko Twoja opinia.
najlepsza tarcza z fast block? dla kogo?
.......
dla luka? chyba tylko na PvP
Może od razu dajmy mu laske na PvP :P

Code: Select all

z innych zmian to proponowalbym przyspieszyc wojowi czarowanie o 0,1 sek = 2 framesy a lukowi o 0,05 sek = 1 frame - mieliby troche wieksze szanse z magiem ;p
ZApewne nie wiem o tym że woj ma przyśpieszone czarownie. Ale oczywiście najlepiej napisać coś bez sprawdzania :P
Patogen
Posts: 17
Joined: 20 Feb, 2008 14:19
Location: z Polszy
Contact:

Post by Patogen »

Whistler wrote:Przydało by się jednak szybsze chodzenie w mieście, oraz bliższe tp (jak w Rebie), bo na prawdę szkoda czasu na latanie po mieście :/
Noktis wrote:9. Szybkie chodzenie, zrobilem ale nie dziala prawidłowo, (zarywa ekranem)
Jak nie dziala to mozna
Patogen wrote:1. Teleport jako townspell
i na jedno wychodzi :P

Na latanie po miescie serio szkoda czasu :D
Sekendo-Bendor
Posts: 11
Joined: 20 Mar, 2008 14:50

Post by Sekendo-Bendor »

Jednak niczego to nie zmienia - podmieniles postać. Sprawdzać mogłeś na Direct Connection a nie na BN. A o balansie gry to tylko Twoja opinia.
ty kazda postac w kazdej kolejnej wersji nabijasz od nowa, nie? ;] fulllegitow typu Istredd aka "gram 3 dni mam 3 drowy" to juz w ogole pomijam
tak czy srak daj mi bana jesli was skrzywdzilem i nie zapomnij namierzyc mojego ip bo chyba za malo razy wam pisalem kim jestem i, ze przenioslem postac ;p
Może od razu dajmy mu laske na PvP Razz
wybacz, nie nadazam ;p
ZApewne nie wiem o tym że woj ma przyśpieszone czarownie. Ale oczywiście najlepiej napisać coś bez sprawdzania :P
fakt, nie gralem jeszcze wojem ale musialem cos dopisac zeby mi internetowy penis urosl o kolejne 2 megabajty
a tak serio to nie chcialo mi sie edytowac posta kolejny raz zeby dopisac "tak, wiem, ze wojowi przyspieszyles"


zajebiscie, ze robisz tego moda, szkoda, ze tak zle przyjmujesz krytyke, no ale tak bylo od zawsze (czyli od niedawna :P) wiec czego ja tu szukam jak kazdy sensowny pomysl (i wcale nie chodzi tu o moje pomysly) jest kwitowany odpowiedzia w stylu "pierdol sie, na The Dark nie napisali jak to zrobic, tylko klepanie po pupie allowed"
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

ty kazda postac w kazdej kolejnej wersji nabijasz od nowa, nie?
Sejwy ze starej wersji działają na nowej (póki co ;p)
tak czy srak daj mi bana jesli was skrzywdzilem i nie zapomnij namierzyc mojego ip bo chyba za malo razy wam pisalem kim jestem i, ze przenioslem postac ;p
No pewnie, juz cie google earth namierzył ;p

Ale powiedz jak twoje spostrzezenia moga być wiarygodne skoro podmieniasz postac pozniej mowisz ze mag jest pr0 bo bije Dragony po dupie. Ja sprawdziłem to i jedynie zadawał im obrazenia Elementalne czyli to co MA moc naja, czyli obrazenia od błyskawic. Animacji Hita nie zauważyłem.
"pierdol sie, na The Dark nie napisali jak to zrobic, tylko klepanie po pupie allowed"
Czy ja kiedyś cos w tym stylu napisałem?
Ja wielokrotnie mówiłem, że nie jestem mod makerem i ze sie nie znam w duzym stopniu na moddingu, nie kumam asm itd. To do czego doszedłem próbuje wykorzystać w jak njlepszy sposób. Generalnie jest tp jedna wieka alternatywa. Jeśli czegoś nie potrafie zrobic to mówie, a nie owijam w bawełne.
User avatar
Olaf
Posts: 14
Joined: 23 Feb, 2008 12:56

Post by Olaf »

Przydało by się jeszcze poprawić buga z niewidzialbym bossem Panów Udręki i jego paczką (na 13dlvl) W TH też był podobno bug ... masz tutaj notkę z changes_log: "Unseen pack on DLVL 7 used to be invisible because of too high IntF: fixed by setting IntF to '3';"
Planujesz ruszyć mapę Tristram? W niektórych miejscach widać czrną przestrzeń. Zapodaj tam jakieś skały czy coś :)
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Nic z mapa nie bede ropbił, w tą czarną przestrzen nie da sie nic "włożyc" (mówię o mapie 8) )

Boss - z tym problemem prawdopodobnie chodzi o to że boss ma inny typ ataku niz potwór na którm bazuje.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Udało mi się zrobić coś w stylu AutoSearch :)
Działa na takiej zasadzie, że jeśli mamy włączoną automape to podświetlają się itemy leżące na ziemi. Poniżej screen z tym efektem. Jeszcze tego nie testowałem alw wygląda na to, iż działa prawidłowo

Image
Felek
Posts: 6
Joined: 03 Feb, 2008 23:22

Post by Felek »

Sekendo-Bendor wrote:ty kazda postac w kazdej kolejnej wersji nabijasz od nowa, nie? ;] fulllegitow typu Istredd aka "gram 3 dni mam 3 drowy" to juz w ogole pomijam
tak czy srak daj mi bana jesli was skrzywdzilem i nie zapomnij namierzyc mojego ip bo chyba za malo razy wam pisalem kim jestem i, ze przenioslem postac ;p
Sekendo-Bendor.... jak coś do mnie kurwa masz... to pisz do mnie... i wpierw zacznij myślec (o ile masz czym) nim cos pierdolniesz -.-

ile ty mnie może widziałeś razy na awake? bo ja ciebie jakoś nie kojarze.... lvl który miałem na magu, wbijałem razem z zakrzewem (po drodze doexpiając rzeszę ludzi) więc z tymi swoimi śmiesznymi oskarżeniami się wypchaj... jeśli jesteś tak dużym frajerem, że MUSISZ przerzucac postac z classica do moda... to współczuję.... ale to dowodzi tylko, iż masz duże braki intelektualne.... n/c
Sekendo-Bendor
Posts: 11
Joined: 20 Mar, 2008 14:50

Post by Sekendo-Bendor »

idz potrenuj naprowadzanki na 16 lvl lepiej
FanikDiablo
Posts: 8
Joined: 10 May, 2008 23:05

Post by FanikDiablo »

Moim zdaniem grubo przesadzacie z opcjami typu tp w miescie i motorkiem w dupie. Takie motywy sprawiaja ze gra jest zjebana. Twórcy Diablo od poczatku mogli zrobic zapierdalanie po miescie ale tego nie zrobili (guess why!). To jest urok tej gry. Napierdalam w nia odkąd wyszla. Mod Noktisa jest dobry, miejscami troche przesadzony ale to mało ważne. Urozmaica rozgrywke, sa nowe questy, potwory, fajne itemki. Pierdole rzeczy w stylu mega drop, to jest dla pizd i taka prawda. Nie ma to jak zagrac sobie dobra partyjke z najlepszym kolega po zjebanym dniu. (lub ewentualnie poexpic sobie cala noc). Bardzo nas to ucieszylo ze mod czynie gre trudniejsza. Jedyne co zauwazylem to ze im mam wyzszy poziom magusiem tym latwiej sie gra. Nie podoba mi sie ze nie ma grizzliego kowala. Jezeli chodzi o moja presupozycje na temat nowych postaci to ihto nie sa koherentne z z klimatem. Jakies za wysokie, a poza tym brak grizzliego kowala;(.

Ogolnie to powinniscie bardziej wyluzowac i odpuscic sobie wszelkiego rodzaju inwektywy. Za duzo pierdolicie zamiast dac cos od siebie. Z perspektywy twórcy moda zapewne jest to nie lada wkurwiajace.

Pragne dodac jeszcze ze fajnie jest zaliczyc konkretnego zgona i przez kilka godzin probowac odzyskac ekwipunek z pomoca kolegi. Wszystko to ceni gre bardziej wartosciowa.

Mam nadzieje ze nikt nie odebral mojej wypowiedzi jako pejoratywnej. Peace and love. Jeszcze raz powtarzam zeby nie przesadzac z bajerkami i trzymac sie klimatu Diabełeczka.
Jeżeli ktoś komuś coś ewentualnie nikt nikomu nic bardzo mi to owszem
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

FanikDiablo wrote:Bardzo nas to ucieszylo ze mod czynie gre trudniejsza. Jedyne co zauwazylem to ze im mam wyzszy poziom magusiem tym latwiej sie gra. Nie podoba mi sie ze nie ma grizzliego kowala.
Nowa wersja jest jeszcze bardziej trudnejsza. Co do maga to dziwne to by bylo, gdyby majac wyższy poziom gra bylaby trudniejsza. Pomyśl - dla maga z clvl 1 gra jest bardzo trudna a jesli poziom trudnosci mialby roznąć to byloby to dziwne. Ale nie ważne, mag zawsze sial zniszczenie ejsli mial wysoki slvl i clvl. Jedynie co przychodzi mi do głowy aby zmniejszyc jego power to zmniejszyc dmg Fireball, yhmm na hell mag nie ma tak latwo bo sporo potworów ma immune/resist.

Ps
Nie wulgaryzuj tak :wink:
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests