Znikające przedmioty, lagi, blokowanie klawiszy 1-8.

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
nevee
Posts: 1
Joined: 16 Nov, 2011 11:40

Znikające przedmioty, lagi, blokowanie klawiszy 1-8.

Post by nevee »

Cześć,
niedawno znaleźlismy tego moda - god job.
Niestety pomimo tego, że mamy najnowszy patch blizzarda + twojego najnowszego moda, zauważyliśmy następujący bug (powtarzalny).
Wypada z potwora przedmiot (tarcza), po chwili z drugiego potwora wypada łuk. W tym momencie widzę dwa łuki, jeden w miejscu tarczy, drugi w miejscu upadku łuku. Podnoszę łuk, tam gdzie wypadł łuk, a łuk w miejscu tarczy znika, tarczy też już nie ma.
Druga sytuacja - leży czapka - kumpel podnosi - czapka znika. W Inv tez jej nie ma.
Zdarzyło nam się to kilka razy - troszkę to męczące.
Dziwnie też zachowuje się sama gra - łącza internetowe po 50Mb/s z pingami po kilkanaście milisekund a doświadczamy lagów w stylu: Kumpel widzi że się nie ruszam, nagle jakiś potwór ginie w drugim końcu ekranu, a ja pojawiam się w jeszcze innym miejscu.
Dodatkowo nie przypominam sobie, żeby był problem z łykaniem buteleczek z klawiszy 1-8. Teraz krew mnie zalewa, bo zdarza się, że podczas porządnej walki z wieloma potworami, przestają reagować klawisze 1-8. W czystym Diablo, w którego graliśmy w zeszłym tygodniu, nie miałem takich problemów.
Co może być nie tak? Z góry dziękuję za pomoc.

-nevee
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Lag w Diablo 1 występuje od niepamiętnych czasów. Nawet możesz mieć łącze 100GB i nie będzie to miało wpływu na grę.Wątek laga, latency itd. był wielokrotnie poruszany na forum. W zwykłym Diablo jak grało się duele np Woj vs Mag to woj starał się wytworzyć jak największego laga (odpowiednie chodzenie itd) czasami dochodziło do sytuacji że mag widział przez chwilę woja w 4 miejscach jednocześnie :)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 30 guests