Bugi

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Sekendo-Bendor
Posts: 11
Joined: 20 Mar, 2008 14:50

Bugi

Post by Sekendo-Bendor »

stash sie nadal kasuje przy zmianie konta itp
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Przecież to jest logiczne i wielokrotnie o tym mówiłem Zmieniając konto to tak jakbys założył nową postać i skasował poprzednią więc skrytka się kasuje. Nie po to zakładasz konto, aby je później zmienaić.
Sekendo-Bendor
Posts: 11
Joined: 20 Mar, 2008 14:50

Post by Sekendo-Bendor »

to jezeli skrytka ma sluzyc tylko jednej postaci to czemu jest jedna skrytka dla wszystkich postaci i mozna przekladac przedmioty? ;p nie widze tu logiki ;p
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

^^

Nie no, jest takie cos ze jak zmieniasz nazwe postaci to itemy w skrytce się kasują. A skrytka jest wspóldzielona dla wielu postaci aby nie bylo klopotu z przerzucaniem itemow, poprzez kilka polaczań. Pozaty jest o kasowaniu skrytki jest chyba napisane w pliku readme albo ghdzies w zipie z modem, wiec po co sie czepiać skoro jest napisane?
User avatar
Olaf
Posts: 14
Joined: 23 Feb, 2008 12:56

Post by Olaf »

Gadałem o stashu z Mordorem. W jego modzie itemy się nie kasują przy tworzeniu nowych postaci. A co ciekawe, powiedział mi, że przy standardowych ustawieniach Ulma nie powinno się tak dziać. A więc musiałeś coś grzebać w kodzie Noktis :D
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Ale tu nie jest mowa o tworzeniu nowych postaci tylko o zmianie nazwy dla postaci. Mordor ma Hellfire gdzie nie mozna grac na BN i nie mozna zmenic nazwy postaci wiec mu to powiedz ;p

My tu mowimy o zmianie nazwy konta na BN,

Kod Ulma jest OK.
Patogen
Posts: 17
Joined: 20 Feb, 2008 14:19
Location: z Polszy
Contact:

Post by Patogen »

Przeciez ze skrytka sciagneta bezposrednio z The Dark Forum jest tak samo :P
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Skrytka od Ulma.
peka
Posts: 13
Joined: 29 Jul, 2008 2:08
Location: kudowa/wroclaw

Post by peka »

czesc :) jestem nowym awake-playerem
jest jedna rzecz ktora mnie zastanawia i smiem twierdzic ze to jest bug :
od kiedy gram wylecial mi 7x unikalny pierscionek (na normalu i koszmarze na poziomach piekla) i zawsze byl to ten sam "Lodowata pięść"
-tylko prosze bez glupich kometnarzy-osobiscie nie wierze w takie zbiegi okolicznosci-
co wiecej : mam awake 6.2v i nie moge podpisac czarow eF'ami 1-4 ,
a z tego co czytalem powinno byc to mozliwe - nie wiem , moze mam jakas trefna wersje :F ?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Witaj

Grając w trybie multiplayer unikaty często mogą się powtarzać, czasami jeden unikat może ci wypaść dwa razy w jednej grze. Jednak generalnie w samym Awake jest większy drop dla pierścieni i amuletów dlatego czasem z konkretnego potwora w możesz liczyć ze wypadnie ci dany przedmiot. Jednak nie bedę ci pisał mechaniki na jakiej to zasadzie działa (zresztą sam na 100% pewien nie jestem).

Czary można podpisać tylko po prostu po przypisaniu nie wyświetlają się na ikonach czarów literki F1-F4, więc pewnie to Cię zmyliło a nie sprawdziłeś czy działa. (tak myślę :P )
peka
Posts: 13
Joined: 29 Jul, 2008 2:08
Location: kudowa/wroclaw

Post by peka »

to prawda piercieni i amuletow leci duzo wiecej - musze sie zgodzic (powodem pewnie jest to , ze w d1 byl tylko 1 pierscien na tle wielu itemow roznej klasy a w awake losuje 1 z 4 czyli zgaduje ze drop ringa/amuletu jest 4x wiekszy , co do tego pierscionka wypadly kolejne te same 2 ; )
jezeli chodzi o efy , to prawda nie sprawdzalem :)
jest jeszcze jedna rzecz ktora mnie troszeczke rozczarowala , mianowicie skrzynka ma ograniczone miejsce tylko ze jak przekraczamy limit to pierwszo-wlozone itemy sie kasuja :(
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

w d1 byl tylko 1 pierscien na tle wielu itemow roznej klasy a w awake losuje 1 z 4 czyli zgaduje ze drop ringa/amuletu jest 4x wiekszy
Z normalnym d1 pierścieni jest 3 a amuletów 2. spójrz http://diablo.phx.pl/kronika/?show=przedmioty W nowej wersji Awakenig będą typy pierścieni po dwa rodzaje z kazdego typu. Trochę to zajrecone ale chodzi o to że teraz jakis unikalny ring bedzie mogł być bazowo podpięty tylko pod jeden typ pierścienia. Co do tego ze wypada ci wciaz ten pierscien to po prostu on musi ci wypadac wciąż w podobnych miejscach i mniej wiecej z podobnie silnego potwora. W diablo jest takie cois ze w pewnych miejscach masz większa szanse na drop danego itemu.

Co do skrzynk,i to powiedz ile masz itemów że sie miejsce skończyło?
peka
Posts: 13
Joined: 29 Jul, 2008 2:08
Location: kudowa/wroclaw

Post by peka »

jezeli chodzi o qlevel , to wlasnie patrzylem na inne unikaty ktory wypadly mi tez na levelach 13-16(bo wlasnie tam mi wypadaja te ringi) i inne unikaty ktore mi tam wypadly maja qlevel od 8(club-niebianska gwiazda) do 30(dziadek)- zreszta wiekszosc innych unikatow (poza pierscionkami) juz mialem.... moze latwiej bedzie jak ktos kto gra na tym nowym ver. powie czy wypadlo mu cos poza tym ringiem co mi - to chyba najbardziej mnie przekona (dzisiaj caly dzien na hell-hell jechalem , ale nie udalo sie zdobyc zadnego uniq-ring , takze jutro dalej probuje)
~~co do skrytki to chowalem tam mikstury dex str mag dla drugiej postaci ktora juz istniala od dluzszego czasu no i moze jak sie sie przelogowalem to wyciagnelem 50 mikstur i nic wiecej juz w skrytce nie bylo .(a wczesniej zanim zaczelem kupywac te mikstury mialem tam kilka unikatow no i kasy.)
i tak przy okazji nowy bug -w momencie kiedy dowolna postac nie ma wybranego spella uzywa angielskiej formulki (i dont not have a spell ready). ;)
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Qlvl nie oznacza poziomu podziemi (poziom podziemi to dlvl) i nie ma nic wspólnego z levelem na którym grasz.
Skrytka - to i tak niezle ze mialeś 50 itemów w skrytce :P
i tak przy okazji nowy bug -w momencie kiedy dowolna postac nie ma wybranego spella ozywa angielskiej formułki (i dont not have a spell ready)
Przecież to nie jest bug. Postać mówi prawidłowy dialog. reszta tekstów co jet po ang to tez nazwiesz bugiem?
peka
Posts: 13
Joined: 29 Jul, 2008 2:08
Location: kudowa/wroclaw

Post by peka »

o ten angielski tekst to chodzilo mi o to ze to jedyna formulka jaka slyszalem od bohatera po angielsku : )
co do qlev to napisalem jakie unikaty (ich qlev) mi wypada w tych podziemiach - od 8 do 30 (w oparciu o dzial uniakty na str. gl. ) czyli w tym mieszcza sie inne , prawie wszystkie pierscionki : )
jak juz tu pisze to tak poza tematem : co to za piosenka jak sie wlacza awaken? , i co mowi diablo jak umiera ; ) ?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests