cofniecie postaci

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
RycerzNi
Posts: 6
Joined: 09 Aug, 2011 22:34

cofniecie postaci

Post by RycerzNi »

dzisiaj gralem caly dzien, zdobylem pare przedmiotow, ktore naprawde zmienily moja postac do tego stopnia ze spokojnie ubilem diablo, zrobilem sobie przerwe, wchodze do gry ponownie, a tu niespodzianka: lvl o 2 nizszy i kluczowych itemkow brak.... odechciewa sie grac, moze mi ktos wytlumaczyc co jest nie tak?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Może to wina zalagowanej gry. lae nie chce mi się wierzyć żeby aż 2 poziomy wcięło. Chociaż w Diablo 1 wszystko jest możliwe bo gra ma skopany kod sieciowy przystosowany do wolnych łączy sprzed kilkunastu lat.
RycerzNi
Posts: 6
Joined: 09 Aug, 2011 22:34

Post by RycerzNi »

lvl w tym przypadku to akurat najmniejszy problem, bardziej brakuje mi itemkow, tez sie zdziwilem, bo az caly dzien grania sie "nie liczy" rozumiem ze serwer mogl nie zapisac postaci w wyniku jakiegos tam laga, ale zeby caly dzien? , w kazdym razie nie klamie, bo po co...
zbyhoo
Posts: 2
Joined: 10 Oct, 2011 10:51

Post by zbyhoo »

mam dokladnie ten sam problem grajac ze znajomymi przez hamachi. Gdy po zacietych walkach;) konczymy gre nic sie nie zapisuje. wczoraj sprawdzalem rozne mozliwosci i myslalem ze moze mod jest zbudowany ze robi save postaci w odpowiednich momentach.

to troche irytujace zwlaszcza ze po wczorajszej sesji obcielo wszystkim graczom po 5 poziomow i wszystkie przedmioty

jaka moze byc przyczyna???

Pozdrawam
Zbyhoo
zbyhoo
Posts: 2
Joined: 10 Oct, 2011 10:51

Post by zbyhoo »

Ok. Wlasnie to znalazlem. Problem polegal na tym ze gre nalezy odpalac w trybie admina inaczej nie zrobi save. Niewiedza boli ;) mod jest wypasiony. Pozdrawiam
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests