Diablo 1 - 2 pytania o drop i FCR/IAS

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
Drzemik
Posts: 3
Joined: 15 Jun, 2011 11:23

Diablo 1 - 2 pytania o drop i FCR/IAS

Post by Drzemik »

Witam znowu zglaszam sie z kilkoma pytaniami,
1. W d2 bylo FCR a d1 nie ma i moje pytanie czy fast attack działa również na czary ?? bo widze ze sa laski dla soso z IAS ale czy to dziala na czary ?
2. Gdzie najlepiej chodzic na jakis droop czy nie ma takiego miejsca ??
3. widze kilka nowych NCP oraz jakaś " fontanne " w miescie do czego one służa ??
4. czy w modzie sa jakies dodatkowe questy i jak je zacząć i co robic,
5. Czy w awake jest krowi lvl i te dodatkowa lokalizacja co byla w helfire ?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

1. Fast attack nie działa na czary. Gra jest zrobiona tak, że prędkość rzucania czarów jest zależna od wybranej klasy postaci. Nie używaj skrótów z d2 ostatnio w d2 grałem jakieś 7 lat temu, w dodatku na singlu.

2.Najlepsze przedmioty wypadają z bossów na 16lvl, oraz z Mefista na 15 lvl. Poszukaj an forum, bo było to kilkakrotnie wyjaśniane z którego potwora może wypaść dany item.

3. Do niczego nie służą.

4. Nie ma. Są stare z mienionymi nazwami i fabułą ale należy zrobić to samo. Przykładowo Zamiast Butchera jest Andariel, zamiast Lazarusa jest Mefisto itd.

5. Nie ma cow levelu. W Diablo 1 nigdy nie było cow lvl. Nie am dodatkowych lokacji z Hellfie. Do diablo nie można dodać żadnego lvl. Można jedynie zmieniać to co już istnieje.
Co do cow lvl to myślałem aby go dodać w trybie single player w wersji finalnej moda. Czyli prawdopodobnie w wersji 7.0. Jest jeszcze sprawa moda do Hellfire ale o tym już nie będę się rozpisywał.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests