WITAM NOWY PEWNIE POTRZEBNA POMOC BĘDZIE

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
LICHAL
Posts: 2
Joined: 20 Dec, 2017 14:18

WITAM NOWY PEWNIE POTRZEBNA POMOC BĘDZIE

Post by LICHAL »

WITAM ostatnio odpaliłem D1 właśnie kończę 16 lvl , i tak sobie pomyslałem ze moze powalczyc z połączeniem i pograć w Multi ,,, oczywiście ze standardową instalka się nie udało znaczy wpuściło do BNeta tylko nie widziałem żadnych gier , jeszcze spróbuję z tymi portami powalczyć 61112 gdzieś czytałem , i teraz nie wiem czy odpalać moda czy grać na standard D1 , dziś będę walczył z otwarciem porta jak się uda to gram na standard D1 , a jak nie to instaluje Moda AWake , robie update i próbuje łączyć BN , nigdy tego nie robiłem jak macie jakieś sugestie na jaki kanał wejsc żeby zagrać to podajcie w poście /join diablo pol-1 na standard instalce do kanału wpuściło ale nie widziałem nikogo oprócz siebie , pozdrawiam i nie ukrywam że będzie potrzebna pomoc z konfiguracja tego . Awe
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Witam.

W klasyczne "Diablo" gra już garstka graczy. I to dosłownie. Może to być jakieś 30 osób na świecie. Z Polaków zostałem chyba sam. Piszę "chyba" bo nie widziałem nikogo z Polski już bardzo długo.

W moda też gram, ale rzadko. Tutaj w modzie nikogo nie widziałem od ponad roku.
Image
LICHAL
Posts: 2
Joined: 20 Dec, 2017 14:18

Post by LICHAL »

znalazłem coś takiego i pytanko https://portforward.com/8level/wrt-150/
czy jak otworze port to będzie to działać na oryginalnym Diablo i na modzie awake ?
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Nie mam pojęcia bo nigdy się w to nie bawiłem. Wiem, że trzeba wyłączyć zaporę Windows tzw. Firewall.
Image
qndel
Global Mod
Posts: 95
Joined: 12 Jan, 2016 0:15

Post by qndel »

Absolutnie ?adnej zapory wy??cza? nie trzeba.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 38 guests