Problem z multiplayer i kilka pytań.

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
Drzemik
Posts: 3
Joined: 15 Jun, 2011 11:23

Problem z multiplayer i kilka pytań.

Post by Drzemik »

Może zaczne od problemu. Wiec tak z Bratem chcemy zagrac w D1 czy na waszym bnet czy lan bez różnicy, ale nie widzimy swojej gry. Jesteśmy polączenie Hamachi, Lan, WiFi ( neostrada lifebox ) jednocześnie i nie widzimy swojej gry, jest sieć domowa, probowaliśmy kazda opcje w d1 i poprostu nie widzimy siebie. Natomiast " Game crator latency to high" i w druga strone też, wczoraj nie ogłem do żadnej gry dolączyc, tylko strzorzyć.

Teraz pytanie, na stronie głównej jest takjakby napisane jacy gracze sa zalogowani i jakie sa gry, niektorzy maja ikonke Diablo Expansion i ja i brat i jeszcze pare osob zwykłe diablo. Co to za dodatek ?? Myślałem że hellfire ale po istalacje tego dodatku Beta, opcja multiprayer w hellfire znikła został tylko single.

System 2x Windows 7 i połaczenie lifebox neostrada wi-fi.
Pomocy :)
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Nie widzicie się nawzajem, ponieważ łączycie się z tego samego numeru IP Po prostu w Diablo 1 już tak jest że łącząc się z tego samego numeru IP występują problemy. Rozwiązaniem byłoby zmienienie portu dla jednego komputera ale nie wiem dokładnie jak to zrobić. Może jutro nad tym pomyśle.

Problem z "latency" występuje gdy gra jest przelagowana lub nie macie odblokowanego port 6112 na firewallu (routerze), a konkretnie osoba zaklejając grę musi mieć ten port odblokowany. Na forum było już o tym pisane, poszukaj.

Co do Ikonek "Expansion" są to gracze zalogowani z Diablo 2 LoD, Dlatego nie możesz dołączyć do ich gier, jednak możesz wejść na kanał o nazwie Diablo II i z nimi pogadać (o ile ktoś będzie na kanale).

Mod do Hellfire nie jest ukończony. Multiplayer dodam niebawem ale tylko orzez haamchi lub tunngle.
Drzemik
Posts: 3
Joined: 15 Jun, 2011 11:23

Post by Drzemik »

W sumie nie wiem jak do tego doszlismy ale wylaczylismy wszystkie firewalle na routerze i wogole i mozemy grac na UDP, a to jak na ta chwile wystarczy, Pozdrawiam
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests